Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pilsētu tēvi ir gādīgi un rūpīgi tēti arī saviem mazajiem.

Ar cik šikiem ratiem savus mazuļus vizina Latvijas pilsētu mēri? 178

Slavenības
2016. gada 1. maijā 06:17 2016. gada 1. maijā 06:17
Jaundzimušo vecākiem būtisks lēmums ir bērnu ratiņu izvēle. Žurnāls "Kas Jauns" rāda, kādus ratus saviem mazuļiem iegādājušies Latvijas pilsētu – Ventspils, Valkas un Rīgas – vadītāji.

Lembergs dēlam izvēlas luksusu un sportiskumu

Šādu ratu cena ir, sākot no 980 eiro

Ventspils mērs Aivars Lembergs (62) nopircis dārgus un vienlaikus izturīgus un labus zviedru uzņēmuma „Emmaljunga” ratus. Lembergs un viņa sieva Kristīne par vecākiem savam pirmajam kopīgajam mazulim kļuva šā gada 11. februārī. Dēlu nosauca par Artūru, un pirms dažām nedēļām Kristīne Lemberga savā feisbuka profilā publicēja fotogrāfiju, kurā redzams, ka jaundzimušais Artūrs mierīgi čuč ratos, kamēr viņas dēls no iepriekšējām attiecībām Martins Kristofers pavada laiku makšķerējot.

Ražotāji šos ratus raksturo kā vienus no ietilpīgākiem, sportiskākiem un pilnībā aprīkotākiem kombinētajiem ratiem. To būtiskākā iezīme – luksuss un sportiskums ar maksimāli nodrošinātu ērtību mazulim. Tie ir kvalitatīvi, droši un funkcionāli.

„Divi mīļi makšķernieki,” fotogrāfiju raksturo Kristīne Lemberga.

Valkas mērs meitu vizina trīsriteņu ratos

Šo ratu cena 600–700 eiro.
Valkas mērs un kapelas „Bumerangs” mūziķis Vents Armands Krauklis (52) meitu Dārtu Martu nolēmis vizināt itāļu firmas „Chicco” trīsriteņu ratos. Meita viņa sievai Līgai Avotai-Krauklei piedzima šā gada 24. marta rītā, un par mazulītes ierašanos pasaulē priecājas arī pāra jaunākais bērns Tomass, kas pēc mēneša svinēs piecu gadu dzimšanas dienu. Ražotāji pāra izvēlētos ratus raksturo kā funkcionālus, viegli vadāmus, kā arī tie nodrošina mazulim komfortu un aizsardzību jebkurā situācijā un gadalaikā. Tie ir ideāli piemēroti gan braukšanai pilsētā, gan pa nelīdzenām ceļa virsmām. „Šie ir mūsu pirmā bērna Tomasiņa rati, kurus vēl radu bērni palietoja. Ar mantu kultu neaizraujamies, esam praktiski cilvēki,” par meitiņas ratiem teic Vents Armands Krauklis.

Ušakova dēlam izturīgi un praktiski rati

Tādi rati, kādos vizinās Rīgas mēra mazais Tomiņš, maksā sākot no 760 eiro.
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (39) par tēvu pirmdzimtajam kļuva pagājušā gada 18. martā. Viņš ar kundzi Ivetu Strautiņu-Ušakovu mazajam Tomam izvēlējās baltus zviedru firmas „Emmaljunga” ratus.

Šos ratus uzņēmums raksturo kā izturīgus, praktiskus, vienkāršus un pilnībā aprīkotus. Tie ir pasaulē spēcīgākie rati un spēj izturēt svaru līdz pat 40 kilogramiem.

Kasjauns.lv/Foto: no Venta Armanda Kraukļa privātā arhīva, Facebook

Citi šobrīd lasa

Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem 6
Iesaka bioenerģētiķis: praktiskā maģija, kā tikt pie naudas 53
KNAB soda Rēzeknes novada pagastveci, kurš gribējis maksāt prēmiju savai sievai 11
Skatīt visus komentārus