37 Foto
Dziedātāja Rita Ora ir 1.65 m gara un sver 55 kilogramus. Viņa lieliski izskatās bikini.

Popzvaigzne Rita Ora parāda lielisku augumu bikini. FOTO 1

Izklaide
2016. gada 1. maijā 16:22
Albāniešu izcelsmes britu dziedātāja Rita Ora (25) nesen kā pozējusi itāliešu zīmola „Tezenis” peldkostīmos.

Fotogrāfija, kurās dziedātāja Rita Ora redzama divos dažādos bikini no zīmola „Tezenis” 2016. gada pavasara/vasaras kolekcijas, parādījās īsi pēc tam, kad daļa fanu sāka Ritu turēt aizdomās kā sievieti, kurai varbūt bijis romāns ar dziedātājas Bijonsē vīru reperi Jay Z.

Jaunajā bikini fotosesijā Rita ir rotājusies ar zelta ķēdīti, kurā ir kuloniņš ar vārda pirmo burtu, kas veidots kā mazais „r”. Tieši šīs kaklarotas dēļ Bijonsē fani sarīkoja „vētru ūdens glāzē” sociālajos tīklos. Rita spoguļa priekšā bija iepozējusi selfijam, tērpusies peldkostīmā, bet spoguļattēlā kulons izskatījās pēc lielā burta „J”, par ko tik ļoti satraucās Bijonsē fanes.

„Es nekad nereaģēju uz tabloīdos paustajām baumām, taču šoreiz ļaujiet man pateikt – šīs tenkas ir nepatiesas,” sociālajos tīklos norādīja Rita, atzīstot, ka izjūt cieņu pret Bijonsē un iesaka turpināt baudīt popzvaigznes jaunāko albumu „Lemonade”.

Ritas bikini maksā aptuveni 25 eiro.

Šīs fotogrāfijas dēļ jezgu sociālajos tīklos sacēla Bijonsē fani. Ritas kaklarotas kuloniņš, kas veidots kā mazais „r” spoguļattēlā izskatījās pēc lielā „J”, un Bijonsē fanes to tūlīt iztulkoja kā saikni ar precēto reperi Jay Z.
 
 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press, Instagram
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 85
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 46
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 26