Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Līdzīgi kā Džastins Bībers pats, arī viņa fani sociālajos tīklos cer, ka mūziķim izdosies atjaunot attiecības ar bijušo draudzeni Selēnu Gomesu. „Instagram” blogā publiskotais attēls saņēmis jau vairāk nekā 3 569 000 apliecinājumu „patīk”, tādējādi kļūstot par visu laiku visvairāk iepatikušos fotogrāfiju.

Džastins Bībers pārspēj visus ar visvairāk "laikoto" FOTO sociālajos tīklos 5

Slavenības
2016. gada 8. maijā 15:41 2016. gada 8. maijā 15:41
Pērn modeles Kendalas Dženeres fotogrāfija, kurā viņa guļ uz grīdas ar sirsniņās izkārtotiem garajiem matiem, atzīta par visvairāk iepatikušos fotogrāfiju. Attēls no sekotājiem saņēmis visvairāk „patīk” klikšķu sociālās saziņas vietnē „Instagram”. Nu, Kendala gāzta no „Instagram” karalienes troņa un to ieņēmis dziedātājs Džastins Bībers. Viņa publiskotā foto atzīta par visu laiku visvairāk „laikoto” fotogrāfiju!

2015. gadā cilvēkiem visā pasaulē vislabāk patikusi modeles Kendalas Dženeres fotogrāfija, kurā viņa guļ uz grīdas, bet garie mati izkārtoti sirsniņās. Aizvadītā gada laikā attēls saņēma 3.2 miljonus klikšķīšu „patīk”. Šī fotogrāfija pārspēja iepriekšējā gada rekordu, kas piederēja viņas slavenajai pusmāsai sabiedrības dāmai Kimai Kardašjanai.

Šogad visus līdzšinējos „Instagram” rekordus pārspējis kanādiešu dziedātājs Džastins Bībers, savā „Instagram” blogā ievietojot attēlu, kurā redzamas skūpstāmies ar savu bijuši draudzeni dziedātāju un aktrisi Selēnu Gomesu. Acīmredzot arī Bībera fani, tāpat kā viņš pats, cer un tic, ka šīs attiecības būs iespējams atjaunot. Selēna un Džastins bija kopā vairākus gadus. Viņi vairākkārt šķīrās un atkal salaba, līdz 2014. gadā mis Gomesa nolēma pārtraukt šīs attiecības uz visiem laikiem.

Pērn gada visvairāk „laikotās” fotogrāfijas gods pienācās modelei Kendalai Dženerei ar šo attēlu.

Bībers aizvien nespēj aizmirst Selēnu, kuru kādā intervijā pirms diviem gadiem nodēvēja par savu „beznosacījumu mīlestību”. Agrāk piedzīvoto laimīgo dienu attēlu, kurā abi redzami skūpstāmies, mūziķis savā „Instagram” blogā ievietojis šā gada martā. Lai gan fotogrāfijas kvalitāti būtu grūti nosaukt pat par viduvēju, attēls kopš tā publiskošanas saņēmis jau vairāk nekā 3 569 000 apliecinājumu „patīk”. Tas nozīmē, ka Kendalas Dženeres slavenā fotogrāfija pārspēta jau par vairākiem tūkstošiem balsu.

Lai gan Džastinam nu pieder rekords par visvairāk iepatikušos fotogrāfiju sociālās saziņas vietnē „Instagram”, viņa karsti mīļotā Selēna aizvien ir sociālo tīklu karaliene, viņai ir rekordliels sekotāju skaits – 77.6 miljoni.


Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press

Citi šobrīd lasa

FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 36
Skolā piekautais policists drīkstējis lietot šaujamieroci, taču to nav darījis 163
Par likumīgu autostāvvietas izmantošanu pie Mēbeļu nama Vladimiram izraksta sodu - 500 eiro 25
Skatīt visus komentārus