23 Foto
Līdzīgi kā Džastins Bībers pats, arī viņa fani sociālajos tīklos cer, ka mūziķim izdosies atjaunot attiecības ar bijušo draudzeni Selēnu Gomesu. „Instagram” blogā publiskotais attēls saņēmis jau vairāk nekā 3 569 000 apliecinājumu „patīk”, tādējādi kļūstot par visu laiku visvairāk iepatikušos fotogrāfiju.

Džastins Bībers pārspēj visus ar visvairāk "laikoto" FOTO sociālajos tīklos 5

Izklaide
2016. gada 8. maijā 15:41
Pērn modeles Kendalas Dženeres fotogrāfija, kurā viņa guļ uz grīdas ar sirsniņās izkārtotiem garajiem matiem, atzīta par visvairāk iepatikušos fotogrāfiju. Attēls no sekotājiem saņēmis visvairāk „patīk” klikšķu sociālās saziņas vietnē „Instagram”. Nu, Kendala gāzta no „Instagram” karalienes troņa un to ieņēmis dziedātājs Džastins Bībers. Viņa publiskotā foto atzīta par visu laiku visvairāk „laikoto” fotogrāfiju!

2015. gadā cilvēkiem visā pasaulē vislabāk patikusi modeles Kendalas Dženeres fotogrāfija, kurā viņa guļ uz grīdas, bet garie mati izkārtoti sirsniņās. Aizvadītā gada laikā attēls saņēma 3.2 miljonus klikšķīšu „patīk”. Šī fotogrāfija pārspēja iepriekšējā gada rekordu, kas piederēja viņas slavenajai pusmāsai sabiedrības dāmai Kimai Kardašjanai.

Šogad visus līdzšinējos „Instagram” rekordus pārspējis kanādiešu dziedātājs Džastins Bībers, savā „Instagram” blogā ievietojot attēlu, kurā redzamas skūpstāmies ar savu bijuši draudzeni dziedātāju un aktrisi Selēnu Gomesu. Acīmredzot arī Bībera fani, tāpat kā viņš pats, cer un tic, ka šīs attiecības būs iespējams atjaunot. Selēna un Džastins bija kopā vairākus gadus. Viņi vairākkārt šķīrās un atkal salaba, līdz 2014. gadā mis Gomesa nolēma pārtraukt šīs attiecības uz visiem laikiem.

Pērn gada visvairāk „laikotās” fotogrāfijas gods pienācās modelei Kendalai Dženerei ar šo attēlu.

Bībers aizvien nespēj aizmirst Selēnu, kuru kādā intervijā pirms diviem gadiem nodēvēja par savu „beznosacījumu mīlestību”. Agrāk piedzīvoto laimīgo dienu attēlu, kurā abi redzami skūpstāmies, mūziķis savā „Instagram” blogā ievietojis šā gada martā. Lai gan fotogrāfijas kvalitāti būtu grūti nosaukt pat par viduvēju, attēls kopš tā publiskošanas saņēmis jau vairāk nekā 3 569 000 apliecinājumu „patīk”. Tas nozīmē, ka Kendalas Dženeres slavenā fotogrāfija pārspēta jau par vairākiem tūkstošiem balsu.

Lai gan Džastinam nu pieder rekords par visvairāk iepatikušos fotogrāfiju sociālās saziņas vietnē „Instagram”, viņa karsti mīļotā Selēna aizvien ir sociālo tīklu karaliene, viņai ir rekordliels sekotāju skaits – 77.6 miljoni.


Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Divus mēnešus vecam bērnam zilumi un lauztas ribas. Tēvs esot pārāk cieši apskāvis 48
  • Gaismā nācis pikants noslēpums no Ivankas Trampas tīņu gadiem. Neredzēti FOTO 8
  • Lietuvietis Ēvalds izkrāpj 100 miljonus ASV dolāru, savās shēmās izmantojot arī Latviju 2