Krievijas pārstāvis Sergejs Lazarevs tiek uzskatīts par galveno favorītu uz uzvaru konkursā. Viņš izpildīs Filipa Kirkorova dziesmu „You Are The Only One”.

"Eirovīzijas" pirmais pusfināls jau šovakar; krievs līderos. Dalībnieku FOTO 91

Izklaide
2016. gada 10. maijā 13:22 2016. gada 10. maijā 13:22
Šovakar 18 valstu dalībnieki sacentīsies par iekļūšanu desmitniekā, lai jau 14. maijā varētu uzstāties lielajā finālā. Konkursu Stokholmā "Globe Arena" vadīs pagājušā gada „Eirovīzijas” uzvarētājs zviedru dziedātājs Manss Zelmerlēvs un komiķe Petra Mede.

Pirmā „Eirovīzijas” pusfināla dalībvalstis uzstāšanās secībā: Somija, Grieķija, Moldova, Ungārija, Horvātija, Nīderlande, Armēnija, Sanmarino, Krievija, Čehija, Kipra, Austrija, Igaunija, Azerbaidžāna, Melnkalne, Islande, Bosnija un Hercegovina un Malta.

Bukmeikeru prognozes liecina, ka pirmā pusfināla galvenais favorīts ir Krievijas dziedātājs Sergejs Lazarevs, bet fināla desmitniekā varētu iekļūt arī: Armēnija, Malta, Čehija, Nīderlande, Kipra, Azerbaidžāna, Horvātija, Ungārija un Islande.

Lai iekļūtu finālā, 50% rezultāta veidos šā pusfināla dalībvalstu žūrijas vērtējums, kā arī komisijas locekļi no Zviedrijas, Francijas un Spānijas. Pārējos 50% veidos skatītāju balsojums no 21 valsts. Latvija šovakar balsot nevarēs.

Konkursu tiešraidē no Stokholmas varēs redzēt kanālā LTV1 pulksten 22.00.

Sergejs Lazarevs ar dziesmu„You Are The Only One”

 

Kasjauns.lv/ Foto: Andres Putting (EBU)

Citi šobrīd lasa

"Manam draugam teica, ka esot pārāk tumšādains, jābalina āda" – modele Liene Podiņa par augstās modes aizkulisēm
Porziņģi aizstāv NBA leģenda Šakils O’Nīls: “Nomainiet visus citus. Tikai ne viņu!”
Kāds fans gribēja uzrauties uz skatuves! Arī tas notika “Foo Fighters” koncertā 8
Skatīt visus komentārus