Dodoties pa veikaliem, Dženifera Lopesa bija izvēlējusies topiņu ar izteikti dziļu dekoltē.

Dženifera Lopesa parāda ļoti dziļu dekoltē. FOTO 11

Slavenības
2016. gada 11. maijā 05:13 2016. gada 11. maijā 05:13
Dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa (48) nesen kopā ar mīļoto vīrieti Kasperu Smārtu (28) redzēta Maiami pilsētā, ASV, staigājam pa veikaliem. „Šopingā” latino dīva devās ļoti apetītelīgā tērpā.

Visilgāk slavenais pārītis uzkavējās itāliešu modes nama „Valentino” veikalā, kur Dženiferai Lopesai iepatikās vairākas rokassomiņas. Baumo, ka dziedātāja, kura bija tērpusies melnā topiņā ar izteikti dziļu dekoltē, drīzumā paziņošot par saderināšanos. Ar draugu dejotāju Kasperu Smārtu viņa ir kopā jau piecus gadus. „Viņi plāno slepenu ceremoniju vasaras nogalē Dženiferas mājās Hemptonsā,” informē kāds vārdā nenosaukts pāra kopīgs paziņa. „Aicināti būs tikai paši tuvākie draugi. Viņi vēlas, lai viss notiktu pēc iespējas pieticīgāk, taču tai pat laikā viesu sarakstā būs aptuveni 150 cilvēku.”

Ja šīs runas izrādīsies patiesas, Dženiferai šī būs jau ceturtā laulība, bet viņas izredzētajam – pirmā. Lopesa bijusi precējusies ar oficiantu Odžani Noa, dejotāju Krisu Džadu un dziedātāju Marku Antoniju. Pēdējā laulībā pasaulē nākuši arī abi dziedātājas bērni – 8 gadus vecie dvīņi Makss un Emme.

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Nagu laku karalis Andžejs Stenclavs: "Mums tā nav tikai krāsa pudelītē, bet vesels stāsts"
Ļaudis pamatīgi izsmej Britniju Spīrsu un viņas mākslu. Noskaties, kāpēc 9
Kilbloka asi kritizē profesori Ancāni, kura norādīja uz "bezcerīgo un nevarīgo obligāto literatūru" 78
Skatīt visus komentārus