44 Foto
Malacis Justs! Pirmā barjera ceļā uz triumfu Eirovīzijā pārvarēta. Tagad naktī no sestdienas uz svētdienu tikai atlicis uzvarēt finālā.

Justs ar pārliecinošu dziedājumu iekļūst Eirovīzijas finālā. Malacis! 91

Izklaide
2016. gada 13. maijā 00:02
Otrajā pusfinālā Stokholmā mūsu Eirovīzijas spīdeklis Justs Sirmais (21) ar Aminatas Savadogo sarakstīto dziesmu „Heartbeat” pārliecināja Eiropu un iekļuva finālā. Nu ko, sestdien tad turam īkšķus, par Justa uzvaru.

Justs bija viens no bukmeikeru favorītiem jau kopš dienas, kad dziesma tika atskaņota LTV konkursā “Supernova”. Justs Kasjauns.lv atklāja, ka gatavošanās procesā liels uzsvars likts uz horeogrāfiju – maksimāli panākt brīvības sajūtu un izmantot lielās skatuves priekšrocības. „Katrs mazais darbiņš, ir bijis ļoti svarīgs. Katra intervija, ko sniedzu, norūdīja mani tam, kas sagaida Stokholmā. Cītīgi apmeklēju arī angļu valodas nodarbības, gāju uz fitnesa nodarbībām, lai spētu pietiekami daudz kustēties. Bija daudz fotosesiju, filmēšanas un pasākumu, kur piedalījos. Uzskatu, ka esmu labi Eirovīzijai sagatavojies,” sacīja jaunais dziedātājs. Viņš arī ziņoja, ka kopš februāra viņam brīvas bijušas tieši četras dienas.

Otrajā pusfinālā pirmais startēja Justs un pēcāk uz skatuves kāpa mākslinieki no Polijas, Šveices, Izraēlas, Baltkrievijas, Serbijas, Īrijas, Maķedonijas, Lietuvas, Austrālijas, Slovēnijas, Bulgārijas, Dānijas, Ukrainas, Norvēģijas, Gruzijas, Albānijas un Beļģijas.

Justs bija viens no bukmeikeru favorītiem jau kopš dienas, kad dziesma tika atskaņota LTV konkursā "Supernova".

Jau finālā Justam nāksies mēroties spēkiem ar Gruzijas, Bulgārijas, Austrālijas, Ukrainas, Serbijas, Polijas, Izraēlas, Lietuvas, Beļģijas, Francijas, Itālijas, Lielbritānijas, Spānijas, Vācijas, Zviedrijas, Armēnijas, Austrijas, Azerbaidžānas, Čehijas, Horvātijas, Kipras, Krievijas, Maltas, Nīderlandes un Ungārijas pārstāvjiem.

Justs Sirmais ar dievīgo kompozīciju „Heartbeat”


Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes, Thomas Hanses (EBU), Andres Putting (EBU), Anna Velikova (IBU)
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 20
  • Firma meklē cilvēku neticamai vakancei: jāceļo, jānakšņo luksusa mājās, par to saņemot 9000 eiro 4
  • No jestrām ballītēm ne miņas - tā dzīvo bagātie, smagi bruņotie un sūrie Kabulas bērni. FOTO 2