Līdzību saskatījis gan pusfināla koncertu komentējošais „BBC Radio 1” dīdžejs Skots Mills, gan vairums klausītāju.

Eirovīzijas finālistiem no Kipras pārmet plaģiātismu. Viņi kopējuši slavenos "The Killers". VIDEO 14

Izklaide
2016. gada 13. maijā 06:43
Otrdien, 10. maijā, Stokholmas „Globe Arena” norisinājās pirmais Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināls, kurā piedalījās 18 valstu pārstāvji. Noskaidroto 10 finālistu starpā ir arī Kipras dalībnieki, grupa „Minus One”. Mūziķi, domājams, gavilē, taču britu mūzikas eksperti viņu izpildītajā dziesmā saskatījuši neapstrīdamu līdzību ar grupas „The Killers” skaņdarbu.

Teju acumirklī pamanāmo un visai uzkrītošo līdzību pēc grupas uzstāšanās otrdienas pusfinālā, pamanīja pazīstamais „BBC Radio 1” radio dīdžejs Skots Mills (Scott Mills). Viņš tiešraidē paziņojis, ka Kipras Eirovīzijas dalībnieku izpildītā dziesma atgādinot slavenās ASV grupas „The Killers” 2004. gada hītu „Somebody Told Me”, vēsta britu medijs Ok.co.uk.

Līdzību pamana arī fani

Pēc otrdienas uzstāšanās par grupu internetā zobojušies arī daudzi fani, tviterī jokojot, ka Kiprieši Eirovīzijā pieteikušies kā „The Killers”. Tiesa gan, klausītāji lielākoties atzinuši, ka „Minus One” skaņdarbam kopumā nav ne vainas un izredzes uzvarēt konkursu grupai pavisam noteikti ir.

Vai sadzirdi līdzību?

Kasjauns.lv/Foto: ITAR-TASS/LETA, Andres Putting (EBU), ekrānšāviņš no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 49
  • Tikai 10 km no Ukrainas robežas izvietoti desmitiem krievu tanku 15
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 2