Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Putnu fermu strādnieki uzņem bīstami maz šķidruma, cieš no sāpēm un diskomforta un riskē ar nopietnām veselības problēmām.

Mūsdienu verdzība: putnu fermu strādnieki spiesti valkāt pamperus, jo darba laikā liegta tualete 66

Trakā pasaule
2016. gada 13. maijā 21:11 2016. gada 13. maijā 21:11
ASV putnkopībā strādājošajiem parasti tiek liegts apmeklēt tualeti darba laikā, tāpēc viņi ir spiesti valkāt pamperus, konstatēts globālās labdarības organizācijas “Oxfam” ziņojumā, par kuru vēsta britu laikraksts “Daily Telegraph”.

Organizācijas ASV filiāles “Oxfam America” ziņojumā teikts, ka vairākums no 250 tūkstošiem šajā sektorā strādājošo pēc lūguma atļaut aiziet uz tualeti saskārušies ar izsmieklu, lūguma ignorēšanu vai atlaišanas draudiem.

“Strādnieki cenšas tikt galā ar šo cilvēku pamatvajadzības noliegšanu. Viņi urinē un izkārnās, stāvot pie konveijera; viņi valkā autiņus darba laikā,” teikts ziņojumā.

Organizācija piebilda, ka šie strādnieki uzņem bīstami maz šķidruma, cieš no sāpēm un diskomforta un riskē ar nopietnām veselības problēmām.

“Oxfam” atsaucās uz anonīmiem strādājošajiem četros uzņēmumos – “Tyson Foods”, “Perdue”, “Sanderson” un “Pilgrim’s”, kur kopā ir 100 tūkstoši strādājošo jeb 60% no putnkopībā nodarbinātajiem ASV.

BNS/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 48
Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 7
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 3
Skatīt visus komentārus