Marija Linarte pirms diviem gadiem Krievijas seriālā "Saldā dzīve".

"UgunsGrēka" zvaigzne Krievijas seriālā parāda daudz vairāk 21

Izklaide
2016. gada 17. maijā 10:33
Aktrise Marija Linarte (23) pašmāju seriālā „UgunsGrēks” priecē ar raušanos divās lomās, bet Krievijas seriālā „Saldā dzīve” – ar plikumiem.

Kanāls2 šobrīd demonstrē Krievijas seriāla „Saldā dzīve” jauno sezonu. Lai atcerētos, kas bija seriāla sākumā, vairāki skatītāji atkārtoti pievērsušies tā pirmajai sezonai. Un – tavu atklājumu! Tikai tagad vērīgākie pamanījuši, ka pirmās sezonas pirmajā sērijā epizodiskā dejotājas lomā piedalās mūsu aktrise un seriāla „UgunsGrēks” zvaigzne Marija Linarte!

Varbūt tas paslīdētu garām, ja vien Marija atšķirībā no citām dejotājām nebūtu izģērbusies un atkailinājusi krūtis. Darbība notiek kādā Krievijas naktsklubā, kur ikdienu vada go-go dejotājas, un Marija spēlēja vienu no tām. Līdz dejošanai gan viņa netiek, bet drosmīgās latviešu aktrises uzdevums ir tēlot pārģērbšanos grimētavā, grozoties šortiņos un kailām krūtīm. Tālākajā seriāla darbībā aktrise neiesaistās. Pikantajās ainās Marija iesaistījusies gadu pirms tam, kad kļuva par „UgunsGrēka” Kristu, proti, 2014. gada sākumā.

Marija Linarte seriālā „UgunsGrēks” atveido dvīnes Kristu un Sandiju.

Kasjauns.lv / Foto: ekrānuzņēmumi no seriāla „Saldā dzīve”

Izlasi

Ar ko skolās baro mūsu bērnus? Latvijas skolēni publicē savu pusdienu foto 174
Šis tūrists 47 dienas izdzīvoja Himalajos. Viņa meitene nomira 3 dienas pirms izglābšanas 8
Černobiļas avārijas radiāciju 31 gadu vēlāk fiksē tālajā Čehijā; tur mīt radioaktīvās mežacūkas 8
Skatīt visus komentārus