Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Arī Zentiņai laime uzspīdējusi, un seriāla “UgunsGrēks” noslēgumā viņai izdodas apprecēties ar policistu Induli. (Foto: Publicitātes foto)

Precas Zenta, precas Dana! „UgunsGrēks” no skatītājiem atvadās ar dubultkāzām 22

Slavenības
19. maijā 22:00 2017. gada 19. maijā 22:00
Kasjauns.lv
Šodien noslēdzās vairāk nekā astoņus gadus ilgušā seriāla „UgunsGrēks” mūžs. Ar slepkavības mēģinājumu, intrigu atklāšanu, jaunumiem par ģimene pieaugumu un dubultkāzām populārie aktieri atvadījās no seriāla skatītājiem.

Pirms fināla sērijas noskatīšanās skatītāji satraukti prātoja, vai „UgunsGrēks” noslēgsies ar sērām (kādu uzspridzinās, nogalinās) vai laimīgiem mirkļiem? Uzvarēja otrais variants, jo ikviena problēma tika atrisināta. Pie Mildas atgriezās mīļotais Koļa, Žeņa Fēliksam paziņoja par ģimenes pieaugumu, Annija atmaskoja Dinu un atjaunoja attiecības ar Kasparu, Pētersonu viesnīcā ieradās arī Zentas bārenīši, ko TV skatītāji nekad nebija redzējuši, kā arī Induļa stingrā mamma. Kamēr viesi pie lapenes gaidīja kāzu ceremonijas sākšanos, Aivars Pētersons izjauca Evas slepkavības plānus – viņa mēģināja vannā gulošo Danu nožņaugt. Kad Eva bija nogādāta Gata miesassargu rokās, un Dana bija atkopusies no uzbrukuma, kāzu ceremonija varēja sākties, turklāt pie altāra devās uzreiz divi pāri – Dana un Gatis, Zenta un Indulis.

Rūgts seriāla "UgunsGrēks" finālā! Dana un Gatis beidzot laimīgi kopā. (Foto: Publicitātes foto)

Citi šobrīd lasa

Par likumīgu autostāvvietas izmantošanu pie Mēbeļu nama Vladimiram izraksta sodu - 500 eiro 28
Pazudušo Beksteru meklēja Igaunijā, bet viņš atradās Valmierā 2
Parīzē uz ielas nošauj tīģeri 2
Tēmas: UgunsGrēks
Skatīt visus komentārus