Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Seriāls "UgunsGrēks" noslēgsies ar kāzām. Nez, ko tajās darīs Ģirta Ķestera atveidotais Fēlikss? (Foto: Publicitātes foto)

Ekskluzīvi kadri. Ieskats seriāla “UgunsGrēks” pēdējās sērijas notikumos 9

Slavenības
2017. gada 19. maijā 14:02 2017. gada 19. maijā 14:02
Kasjauns.lv
Šovakar – 2017. gada 19. maijā – tiks paradīta seriāla “UgunsGrēks”, kas skatītājus priecēja vairāk nekā astoņus gadus, pēdējās divas sērijas. Kasjauns.lv piedāvā ielūkoties fotogrāfijās seriāla fināla filmēšanas aizkulisēm.

Vairāk nekā astoņus gadus TV3 seriāls “UgunsGrēks” priecē skatītāju sirdis un ierauj galvu reibinošos piedzīvojumos, dzīvojot līdzi varoņiem. Pateicoties komandas radošajam garam un saliedētībai, TV3 ēterā līdz šim kopumā ir nonākušas 17 sezonas un 1207 sērijas. Šo astoņu gadu laikā seriālā “UgunsGrēks” ir filmējušies teju 200 aktieri, starp visiem rekordu ir uzstādījis aktieris Ģirts Ķesteris, jo tieši viņš ir kopā ar seriālu no pirmsākumiem un ir filmējies lielākajā skaitā epizožu. Pie seriāla tapšanas aizkadrā strādā komanda 45 cilvēku sastāvā, tās sastāvā ir režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece, scenārija autore Gunta Kalniņa, operatori, rekvizitori, grima mākslinieces, mūzikas autori un citi.

Un, ar ko tad beigsies slavenais seriāls “UgunsGrēks”? Tā anotācija vēsta, ka dubultsērijā atšķetināsies ilgi vērpti noslēpumi un viss nostāsies īstajās vietās. Intrigas un atriebes kāri uzvarēs mīlestība. Pēdējā sērijā svētki būs arī Pētersona viesnīcā – tiks svinētas kāzas un, iespējams, nebūs tikai viena līgava.

Citi šobrīd lasa

Rikšas šoferis, kurš pēdējais redzēja Līgu Skromani dzīvu, atklāj - svešās jakas mugurā viņai nebija
Pēc 26 pazīšanās gadiem apprecas modes māksliniece Pāvuliņa un finanšu ministres padomnieks Pjatkins 11
22 gadus vecā Elvīra spiesta dzīvot veco ļaužu pansionātā - valsts nevar viņai palīdzēt ar invalīdam piemērotu dzīvokli 50
Tēmas: UgunsGrēks
Skatīt visus komentārus