Seriāls "UgunsGrēks" noslēgsies ar kāzām. Nez, ko tajās darīs Ģirta Ķestera atveidotais Fēlikss? (Foto: Publicitātes foto)

Ekskluzīvi kadri. Ieskats seriāla “UgunsGrēks” pēdējās sērijas notikumos 9

Slavenības
19. maijā 14:02 2017. gada 19. maijā 14:02
Kasjauns.lv
Šovakar – 2017. gada 19. maijā – tiks paradīta seriāla “UgunsGrēks”, kas skatītājus priecēja vairāk nekā astoņus gadus, pēdējās divas sērijas. Kasjauns.lv piedāvā ielūkoties fotogrāfijās seriāla fināla filmēšanas aizkulisēm.

Vairāk nekā astoņus gadus TV3 seriāls “UgunsGrēks” priecē skatītāju sirdis un ierauj galvu reibinošos piedzīvojumos, dzīvojot līdzi varoņiem. Pateicoties komandas radošajam garam un saliedētībai, TV3 ēterā līdz šim kopumā ir nonākušas 17 sezonas un 1207 sērijas. Šo astoņu gadu laikā seriālā “UgunsGrēks” ir filmējušies teju 200 aktieri, starp visiem rekordu ir uzstādījis aktieris Ģirts Ķesteris, jo tieši viņš ir kopā ar seriālu no pirmsākumiem un ir filmējies lielākajā skaitā epizožu. Pie seriāla tapšanas aizkadrā strādā komanda 45 cilvēku sastāvā, tās sastāvā ir režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece, scenārija autore Gunta Kalniņa, operatori, rekvizitori, grima mākslinieces, mūzikas autori un citi.

Un, ar ko tad beigsies slavenais seriāls “UgunsGrēks”? Tā anotācija vēsta, ka dubultsērijā atšķetināsies ilgi vērpti noslēpumi un viss nostāsies īstajās vietās. Intrigas un atriebes kāri uzvarēs mīlestība. Pēdējā sērijā svētki būs arī Pētersona viesnīcā – tiks svinētas kāzas un, iespējams, nebūs tikai viena līgava.

Citi šobrīd lasa

Dziedniece Lina savas īpašās spējas apjautusi jau 3 gadu vecumā 63
Stalbes pagastā notikusi nopietna autoavārija, kurā smagi cietuši seši jauni vīrieši 18
Pasaulslavenajam mūzikas hitam "Despacito" tagad arī Latvijas lauku kaverversija 6
Tēmas: UgunsGrēks
Skatīt visus komentārus