18 Foto
Pagaidām nav tikuši izziņoti koncerti Dienvidamerikā, taču Bībers varētu tos pievienot pēc Eiropas turnejas.

Lai izvairītos no nepatikšanām, Bībers nekoncertēs Argentīnā

Izklaide
2016. gada 17. maijā 20:20
Kanādiešu dziedātājs Džastins Bībers atklājis, ka "juridisku apstākļu dēļ" nevarēšot sniegt turnejas laikā plānotos koncertus Argentīnā, kur 2014.gadā tika izdots orderis par mūziķa aizturēšanu.

"Es ļoti gribētu ierasties Argentīnā ar "Purpose" koncertturneju, taču juridisku apstākļu dēļ to nevaru," sociālajos tīkls paziņoja Bībers. "Argentīna, es tevi mīlu. Tā ir viena no manām mīļākajām valstīm, kurās koncertēt. Taču mani advokāti saka, ka jāsamierinās ar to. Ja kaut kas mainīsies, es labprāt atbraukšu, taču šobrīd nevaru to darīt."

Kā jau ziņots, Argentīna pieprasīja Bībera aizturēšanu saistībā ar uzbrukumu vietējam fotogrāfam. Dziedātājam tika dotas 60 dienas, lai ierastos uz nopratināšanu, bet, kad viņš to neizdarīja, tika izdots starptautisks orderis par viņa aizturēšanu. Vēlāk tiesa aicināja Argentīnas Interpola atzaru atsaukt orderi.

2013.gadā fotogrāfs Djego Pesoa apsūdzēja Bīberu un viņa miesassargu par uzbrukumu, kad viņš mēģināja nofotografēt dziedātāju iznākam no kluba.

22 gadus vecais Bībers patlaban atrodas albuma "Purpose" pasaules koncertturnejā, kas sākās martā. Tā noslēgsies 29.novembrī ar uzstāšanos Lielbritānijā.

Pagaidām nav tikuši izziņoti koncerti Dienvidamerikā, taču Bībers varētu tos pievienot pēc Eiropas turnejas.

LETA / Foto: AFP/Scanpix/LETA / Vida Press
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Grima māksliniece no Krievijas pārvērš sievietes līdz nepazīšanai 32
  • Čikāgā mūžībā pavadīts Alberts Legzdiņš 19
  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 13