Noels Galahers: "20 miljoni mārciņu par vienu koncertu - tā būtu diezgan laba nauda, vai ne?"

Noels Galahers nosauc nosacījumu, kādā gadījumā atkal pievienotos "Oasis" 1

Slavenības
2016. gada 19. maijā 18:24 2016. gada 19. maijā 18:24
Britu rokmūziķis Noels Galahers sacījis, ka par 20 miljoniem sterliņu mārciņu (26 miljoniem eiro) būtu gatavs atgriezties grupā "Oasis" ar "ļoti dusmīgo" brāli Līemu, vēsta laikraksts "The Guardian".

"20 miljoni mārciņu par vienu koncertu - tā būtu diezgan laba nauda, vai ne?" Galahers teica britu avīzei "Daily Star". "Taču neviens man pagaidām tādu piedāvājumu nav izteicis."

Šonedēļ Kannu kinofestivālā tika izrādīta režisora Meta Vaitkrosa dokumentālā filma "Supersonic" par grupu "Oasis". Tā sniedz "retu un atklātu ieskatu" grupas vēsturē, norāda kinolentes veidotāji.

"Es zinu, ka tajā tika ieguldīts daudz darba," laikrakstam "The Bolton News" sacīja Galahers. "Taču tās uzņemšanas laikā es ierakstīju albumu, tāpēc nevarēju tai veltīt daudz laika. Mani intervēja kopumā 20 stundas, bet bija daudzas lietas, ko es biju aizmirsis. Piemēram, cik traks laiks tas dažreiz bija."

Brāļi Galaheri vairākkārt noraidījuši baumas par "Oasis" apvienošanos.

"Līems joprojām ir ļoti dusmīgs. Tāpēc viņš to nevēlas. Kad cilvēki man jautā par "Oasis", es saku, ka tas ir viss," atzina mūziķis.

Aprīlī britu tabloīds "Daily Mirror" ziņoja, ka brāļi panākuši "džentlmeņu vienošanos" un gatavi apvienoties. Taču Noela Galahera publicists to noliedza.

"Oasis" izjuka 2009.gadā.

"Oasis" - "Wonderwall" - video:
LETA/Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Traģēdija daudzbērnu ģimenē: kamēr māte sēž feisbukā, nomirst 8 mēnešus vecā meitiņa 24
FOTO: sīvā cīņā noskaidrots pasaulē neglītākais suns šogad 12
Nodokļa parāda dēļ atsavina vienīgo īpašumu. Tikmēr Arniku no Mežaparka tā apmērs dzen šausmās 63
Pievienot komentāru