Reperis Ice Cube nopērk māju no Žana Kloda van Dammes par 2.65 miljoniem (!) dolāru lētāk nekā cīņas mākslas meistars bija iecerējis.

Reperis Ice Cube nopircis van Dammes māju ar liftu. FOTO 2

Slavenības
2016. gada 20. maijā 18:49 2016. gada 20. maijā 18:49
Reperis Ice Cube (46) nesen kā iegādājies beļģu aktierim un cīņas mākslas meistaram Žanam Klodam van Dammem (55) piederējušo villu okeānā krastā Kalifornijā. Māja gan pārdota par ievērojami mazāku summu, nekā bija noteikta tās sākotnējā cena...

Pērn Holivudas spraiga sižeta filmu zvaigzne Žans Klods van Damme nolēma pārdot savu smalko villu okeāna krastā, par to prasot 9.9 miljonus ASV dolāru. Šobrīd zināms, ka reperis Ice Cube īpašumu iegādājies par 7.25 miljoniem ASV dolāru.

Mājā ir sešas guļamistabas un astoņas vannasistabas. Žans Klods van Damme šajā Kalifornijas īpašumā nodzīvoja vien divus gadus. Viņš ēku iegādājās 2013. gadā par 6 miljoniem ASV dolāru. Māju aktieris labiekārtoja atbilstoši savai gaumei. Viņš tajā izbūvēja liftu (!), 3D mājas kinozāli ar bezvadu mūzikas sistēmu „Sono”. Īpašumā ir arī bārs, biljarda zāle, sporta zāle, pieņemamā telpa un bibliotēka. Mājā ir astoņi kamīni, saimnieku guļamistaba ar „en suite” vannasistabu, kurā ir vanna gan viņam, gan viņai, kā arī tvaika duša.

Ēkai ir jumta terase ar dārzu, bet pie mājas peldbaseins ar mākslīgo ūdenskritumu.

Īpašums atrodas ekskluzīvajā kanālmalas rajonā „Marina Del Rey”, no kura redzams okeāns. Šim rajonam ir nodrošināta 24 stundu apsardze.

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

40 gadu vecumā viņš nolēma: turpmāk sekošu savai sirdij. Kas patiesībā ir bestselleru "alķīmiķis" Koelju 22
Jānis Bukums. Bohēmists, kurš skaidrā ir jau 9 gadus 17
Žerārs Depardjē nāk klajā ar savdabīgu viedokli par imigrantiem un "parastajiem" cilvēkiem 40
Pievienot komentāru