Pirmais vīru skrējiens ar sievu uz pleciem Kazahstānā beidzās ar skandālu. Tatjana Golubeva izlēma neklusēt par nešpetnā vīra rīcību.

Kā Tatjana un Vladislavs izpurgāja Ģimenes dienas svinības Kazahstānā 6

Izklaide
2016. gada 24. maijā 11:40
Kazahstānas lielākajā pilsētā Almati ir noticis šajā valstī pirmais vīru skrējiens ar sievu uz pleciem, bet tas beidzies ar ģimenes skandālu. Šis incidents pasaules mediju uzmanību piesaistījis daudz vairāk nekā pats Ģimenes dienas svinību fakts.

Kazahstānas lielākajā pilsētā Almati ir noticis šajā valstī pirmais vīru skrējiens ar sievu uz pleciem, bet tas beidzies ar ģimenes skandālu, jo viens dalībnieks nesa citu sievieti, kas konkursā uzdevās par viņa sievu, vēsta ziņu portāls nur.kz.

Šis Kazahstānā pirmoreiz rīkotais skrējiens notika par godu Starptautiskajai ģimenes dienai un ģimenes vērtību stiprināšanas vārdā, tāpēc tika plaši atspoguļots medijos.

Almati iedzīvotāja Tatjana Golubeva tajā nepiedalījās, bet bija starp skatītājiem un ieraudzīja savu vīru Vladislavu, kuram uz pleciem bija cita sieviete. Viņa paziņoja, ka ar šādu vīra rīcību tikusi morāli pazemota.

Noskaidrojās, ka Golubevu ģimene ir faktiski izjukusi. Tatjanu Golubevu gan aizskāra tas, ka konkursā bija ļauts piedalīties tikai precētiem pāriem un visiem tika pārbaudīti dokumenti, bet Vladislavs Golubevs ar savas bijušās sievas dokumentiem reģistrēja konkursā viņai nepazīstamu sievieti.

Tatjana Golubeva ir apņēmusies nepieļaut šādu rīcību, lai novērstu savu personas datu nelikumīgu izmantošanu, ko viņas bijušais vīrs varētu izdarīt arī citos apstākļos.

BNS/Foto: Ekrānuzņēmumi no Vkontakte
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 107
  • Ar vērienu atklāj Rīgas Modes nedēļu 4
  • Traģēdijā Lietuvā šorīt miruši divi cilvēki no Latvijas ​​​​​​​ 16