54 Foto
Ingūna Tiso kundzes Vaska figūru muzejā Amsterdamā, kur apskatāmas daudzu pasaules zvaigžņu figūras.

"Lauku sētas" Ingūna šiverē pa Nīderlandi. Ceļojuma FOTO 8

Izklaide
2016. gada 27. maijā 15:32
Pagājušā gada rudenī TV skatītājus priecēja izklaidējošs šovs „Lauku sēta”. Finālā otro vietu un ceļojumu uz Holandes ziedošajiem dārziem ieguva Ingūna Stapāne (38) no Lejasciema pagasta. Beidzot viņa nopelnīto balvu ir izmantojusi.

Kamēr šova uzvarētājs Mārtiņš Ainis Roga nekādi nevar izlemt, kad un kā realizēs savu balvu – ceļojumu uz Brazīliju, un pat izvērta ziedojumu akciju, lai ceļojumā varētu doties arī viņa sieva, Ingūna laiku velti nav šķiedusi. Aprīļa vidū viņa kravāja čemodānus un devās nedēļu ilgā ceļojumā ar autobusu uz Nīderlandi. „Darbā – mēbeļu izgatavošanas cehā – paņēmu bezalgas atvaļinājumu, jo tolaik man vēl bija pārbaudes laiks. Esmu priecīga, ka šefs mani palaida ceļojumā,” tā portālam Kasjauns.lv stāsta Ingūna.

Līdzi viņa nevienu neņēma, jo apmaksāta autobusa un ieejas biļetes apskates objektos, kā arī viesnīca bija tikai vienai personai. Savukārt izmaksāt ceļojumu savai meitai viņa tobrīd nevarēja atļauties. „Braucu viena, bet garlaicīgi nebija. Skati pa rubli bija! Redzēju lielus tulpju un narcišu dārzus, izstaigāju Ziemeļjūras piekrasti, Roterdamu. Mūs aizveda arī uz Amsterdamas sarkano lukturu rajonu, vaska figūru muzeju, kur dejoju ar Čaplinu, Obamu un daudzām citām zvaigznēm,” priecīgā balsī stāsta Ingūna. Viņa saka, ka neiztika arī bez kuriozām situācijām, piemēram, ejot no viesnīcas, ieskrēja stikla durvīs, bet par laimi zilumā uz pieres neiedzīvojās. „Tur viss bija kā pasakā – augļu koki un puķes ziedēja. Tiešām kolosāli! Tajā brīdī nemaz mājās negribēju braukt,” atceras „Lauku sētas” dalībniece.

 

 
 

Kasjauns.lv/ Foto: no Ingūnas Stapānes privātā arhīva
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 25
  • Pasaule smīkņā par neizskaidrojumu Trampa dīvainību. VIDEO 11
  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 6