Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Samanta Tīna ar Paula dziesmu "Kāds trakais mani uzgleznos"

Noklausies, kas sanāk, kad Pauls uz dullo iedomājas par Samantu Tīnu. AUDIO 20

Slavenības
2016. gada 2. jūnijā 08:30 2016. gada 2. jūnijā 08:30
Maestro Raimonds Pauls Latvijas pārstāvei „Jaunajā vilnī” Samantai Tīnai Poļakovai uzdāvinājis dziesmu “Kāds trakais mani uzgleznos”, kuru nosmādēja Agnese Rakovska. Samanta gavilē, ka beidzot dabūjusi dziesmu, kuru izpildīt jauno izpildītāju konkursā Sočos.

Pauls jau izsenis ir pazīstams, kā jaunu talantu atklājējs un laiku pa laikam uz sadarbību aicina jaunās paaudzes dziedātājus. Vēl pavisam nesen koncertuzvedumā “Neaizmirsti mani” uz radošu dueli Maestro bija izaicinājis Agnesi Rakovsku, kura bija pirmā, kas izpildīja Maestro un dzejnieka Jāņa Petera jauno dziesmu “Kāds trakais mani uzgleznos”.

Kā tagad atzīst Maestro, viņš šo dziesmu bija sarakstījis Agnesei un bija doma, ka viņa to arī ierakstīs. „Iedevu materiālu producentam Gintam Stankevičam, lai studijā strādā pie ieraksta. Jau pirmajā mēģinājuma reizē ierakstīt ar Agnesi, radās zināmas nesaskaņas, un darbs tā arī netika paveikts. Pats nezinu kāpēc, bet tāpat, uz dullo, iedomājos par Samantu un piedāvāju viņai to dziesmu iedziedāt. Esmu ļoti apmierināts ar rezultātu. Pēc pirmās versijas iedziedāšanas, bija nepieciešami tikai pavisam sīki labojumi. Cik zinu, tad Samanta šogad piedalīsies konkursā “Jaunais vilnis” un konkursa organizētāji šo dziesmu vēlas dzirdēt arī konkursā, kā Samantas oriģināldziesmu. Lai viņai izdodas,” ar notikušo iepazīstina Maestro.

Savukārt Samanta Tīna tagad ziņo, ka viņai vienmēr bijušas lielas bailes no Maestro. „Tas tāpēc, ka es viņu ļoti cienu un respektēju. Neticēju, ka pienāks diena, kad pats Raimonds Pauls man personīgi piezvanīs un piedāvās iedziedāt savu dziesmu! Bet brīnumi, kā redzams, notiek! Un viens no maniem lielajiem sapņiem ir piepildījies. Vēl brīdi šaubījos, vai spēšu attaisnot Maestro cerības, taču viss izdevās. Petera vārdi lieliski atbilst manām šī brīža sajūtām,” klāsta Samanta Tīna.

Kasjauns.lv / Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Rīgas skolas direktore stāsta par piedzērušos pusaudzi, kurš piekāva policistu 67
Dejoja visi! Aktieri jandalē "Spēlmaņu nakts" ballītē 3
Pēc lēmuma pārsūdzēšanas par draudzenes slepkavību paralimpiskā zvaigzne Pistoriuss saņem daudz ilgāku cietumsodu
Skatīt visus komentārus