35 Foto
Pasākumu vadītāja Anna Rozīte draiski lēkāja „klasītes”, piemirstot gan noņemt saulesbrilles, kuras draudēja lēcienu laikā nokrist.

Rozīte un Ušakovi atgriežas bērnībā, lēkājot "klasītes". VIDEO 16

Izklaide
2016. gada 2. jūnijā 12:19
Lucavsalā, piedaloties iniciatīvas “Mīļākā pagalma spēle Latvijā” noslēguma tusiņā daiļā pasākuma vadītāja Anna Rozīte un Rīgas mērs Nils Ušakovs ar dzīvesbiedri Ivetu Strautiņu-Ušakovu ņipri lēkāja bērnu tik iemīļoto spēli klasītes.

Pasākuma laikā tika atklātas arī iniciatīvas “Mīļākā pagalma spēle Latvijā” noskaidrotais, ka iedzīvotāju mīļākā spēle ir paslēpes, tad seko tautas bumba un trešajā vietā ir lecamās gumijas.

Iniciatīva “Mīļākā pagalma spēle Latvijā” sākās jau aprīlī ar mērķi atbalstīt ģimeņu kopā būšanu un kvalitatīvu laika pavadīšanu svaigā gaisā. Jau no jūnija sākuma četros Rīgas parkos izvietotas krāsainas un bērniem saistošas pagalma spēles, kas pieejamas visu vasaru bez maksas. Lucavsalā bērnus priecē “klasītes”, kuras zīmējis mākslinieks Dainis Rudens, un “klusie telefoni”. Ziedoņdārzā, blakus basketbola groziem, pieejama lielākā no spēlēm – košs tautas bumbas laukums. Ģimeņu iecienītajā Mežaparkā uzzīmēta “jūra bango”, savukārt Vērmanes dārzā –“augstāk par zemi”.

 

Kasjauns.lv / Foto: Eduards Paņičevs
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 28
  • Mirusi tautā cienītā onkoloģe Sarmīte Baltkāje 19
  • Egidija ģimene apšauta miegā. Puisis vainu noliedz: mājās bijis, bet neko neatceras 8