Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pasākumu vadītāja Anna Rozīte draiski lēkāja „klasītes”, piemirstot gan noņemt saulesbrilles, kuras draudēja lēcienu laikā nokrist.

Rozīte un Ušakovi atgriežas bērnībā, lēkājot "klasītes". VIDEO 16

Slavenības
2016. gada 2. jūnijā 12:19 2016. gada 2. jūnijā 12:19
Lucavsalā, piedaloties iniciatīvas “Mīļākā pagalma spēle Latvijā” noslēguma tusiņā daiļā pasākuma vadītāja Anna Rozīte un Rīgas mērs Nils Ušakovs ar dzīvesbiedri Ivetu Strautiņu-Ušakovu ņipri lēkāja bērnu tik iemīļoto spēli klasītes.

Pasākuma laikā tika atklātas arī iniciatīvas “Mīļākā pagalma spēle Latvijā” noskaidrotais, ka iedzīvotāju mīļākā spēle ir paslēpes, tad seko tautas bumba un trešajā vietā ir lecamās gumijas.

Iniciatīva “Mīļākā pagalma spēle Latvijā” sākās jau aprīlī ar mērķi atbalstīt ģimeņu kopā būšanu un kvalitatīvu laika pavadīšanu svaigā gaisā. Jau no jūnija sākuma četros Rīgas parkos izvietotas krāsainas un bērniem saistošas pagalma spēles, kas pieejamas visu vasaru bez maksas. Lucavsalā bērnus priecē “klasītes”, kuras zīmējis mākslinieks Dainis Rudens, un “klusie telefoni”. Ziedoņdārzā, blakus basketbola groziem, pieejama lielākā no spēlēm – košs tautas bumbas laukums. Ģimeņu iecienītajā Mežaparkā uzzīmēta “jūra bango”, savukārt Vērmanes dārzā –“augstāk par zemi”.

 

Kasjauns.lv / Foto: Eduards Paņičevs

Citi šobrīd lasa

Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē 2
Politologs Rajevskis skaidro, ko saklausījis Vējoņa svētku uzrunā 51
Trīs reemigrējušās ģimenes pastāsta par savām problēmām pēc atgriešanās Latvijā 104
Skatīt visus komentārus