Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
„Vai jūs varat novākt trijkāji? Šis nav DVD, šis ir īsts koncerts. Es taču esmu šeit īstajā dzīvē, jūs varat koncertu baudīt īstajā dzīvē, nevis skatoties caur kameru. Es patiešām vēlētos, lai jūs izbaudītu manu koncertu, jo ārā ir daudz cilvēku, kas nevarēja ienākt,” koncertā Veronā dziedātāju Adeli sadusmojuši fani, kas viņas uzstāšanos filmēja.

Adele pamatīgi dusmojas uz fani, kas filmē viņas koncertu. VIDEO 8

Slavenības
2016. gada 4. jūnijā 16:37 2016. gada 4. jūnijā 16:37
Talantīgā britu dziedātāja Adele (28) neturēs mēli aiz zobiem, ja viņai kaut kas nepatiks. Par to nesen ļoti publiskā veidā pārliecinājusies kāda fane, kas apmeklējusi dziedātājas koncertu Veronā, Itālijā.

Svētdienas vakarā Itālijas pilsētā Veronā notikušajā koncertā Adele personīgi aizrādījusi kādai fanei, kas filmējusi viņas uzstāšanos. „Gribu pateikt arī šai lēdijai, vai jūs varētu beigt mani filmēt ar video kameru?” – Adele no skatuves vērsusies pie publikas. „Jo es taču esmu šeit īstajā dzīvē, jūs varat koncertu baudīt īstajā dzīvē nevis skatoties caur kameru.”

„Vai jūs varat novākt trijkāji?” – Adele šajā vakarā bija īpaši neiecietīga pret filmētājiem, jo īpaši kādu sievieti skatuves priekšā. „Šis nav DVD, šis ir īsts koncerts. Es patiešām vēlētos, lai jūs izbaudītu manu koncertu, jo ārā ir daudz cilvēku, kas nevarēja ienākt.”

Lai gan pūlis uzgavilēja Adeles lūgumam, bija vēl dučiem citu cilvēku, kas turpināja filmēt un šo video ar Adeles aizrādījumu ievietojuši sociālajos tīklos. Vietnē „YouTube” šim video jau ir vairāk nekā 2.4 miljoni skatījumu. Vairāk nekā 9 tūkstoši interneta lietotāju atbalsta Adeles prasību, savukārt vairāk nekā 12 tūkstoši cilvēku šādu vēstījumu novērtējuši ar lejup vērstu īkšķīti.

Par filmēšanu publiskos pasākumos privātiem mērķiem aizvien nav vienota viedokļa. Daži skatuves mākslinieki iedrošina fanus filmēt un fotografēt, un dalīties ar šo materiālu sociālajos tīklos. Bet dažiem, kā nesen to pierādīja Adele, tas šķiet kaitinoši un nepatīkami.

Viena mācība gan ir gūta – atstājiet mājās statīvus un trijkājus, lai tas paliek profesionālu fotogrāfu un operatoru ziņā. Pietiks, ja līdzi paņemsiet savu kameru „ziepju trauku” vai mobilo tālruni un uzņemsiet dažus kadrus piemiņai. Savukārt, ja dosieties uz Adeles koncertu, tad pietiks, ja baudīsiet priekšnesumu ar acīm, neko nedokumentējot savos „gadžetos” un „vidžetos”.

Adele koncertā lūdz fanei pārtraukt filmēt

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 19
Rīgas skolas direktore stāsta par piedzērušos pusaudzi, kurš piekāva policistu 67
Pēc lēmuma pārsūdzēšanas par draudzenes slepkavību paralimpiskā zvaigzne Pistoriuss saņem daudz ilgāku cietumsodu
Tēmas: Adele
Skatīt visus komentārus