Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Lauris Dzelzītis gaļas priekšā tomēr padevies. Solījums no tās atteikties izčākstējis.

Aktieris Lauris Dzelzītis tomēr padodas gaļai 27

Slavenības
2016. gada 6. jūnijā 09:55 2016. gada 6. jūnijā 09:55
Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis, kura gadumijas apņemšanās bija atteikties no gaļas lietošanas, atzīst – iecere izgāzusies.

Īsi pirms Vecgada vakara Lauris Dzelzītis žurnālam „Kas Jauns” ziņoja, ka izlēmis, sākot no Jaungada, krasi mainīt ēšanas paradumus. „Lēmumu pāriet no gaļas uz zivīm pieņēmu, jo mani ļoti ietekmējuši internetā redzētie videomateriāli, kā gaļa tiek rūpnieciski gatavota, modificēta, kā dzīvnieki tiek audzēti ar dažādiem hormoniem,” teica Lauris.

Aktieris bilda, ka visgrūtāk būs atteikties no žāvētas vistas gaļas, kas līdz šim sagādājusi vislielāko baudījumu. „Žāvēta vista un tomātu salāti ir tas, no kā es varētu pārtikt visu dzīvi,” skaidroja Dzelzītis. Viņš lielākoties ieturas Dailes teātra kafejnīcā, tamdēļ piebilda: „Kad esmu savu apņemšanos pateicis, atpakaļceļa nebūs, jo kafejnīcā visi kolēģi mani uzpasēs.”

Tagad, dzirdot jautājumu, kā tad Laurim sokas ar gaļas neēšanu, viņa kolēģi smīkņā, savukārt Dzelzītis atzīstas: „Šis nodoms cieta fiasko.” „Cilvēks taču ir gaļēdājs. Esam plēsēji, redziet, man ir ilkņi – tie ir domāti gaļai!” smej Lauris.

Aktieris sapratis, ka iecienīto vistas gaļu tomēr pret zivi nav gatavs mainīt. Cūkgaļu gan viņš neēd, tāpat kā līdz šim. „Jūra man ir tālu, ēdu tikai vistu. Bet par to, kāpēc neēdu cūkgaļu, varu pateikt tā – ja jau musulmaņi to neēd, tur ir kaut kāda fiška. Tāpēc arī es atturos.”

Kasjauns.lv / Foto: Inta Mengiša

Citi šobrīd lasa

Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē 1
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 10
Sirmgalvis Eduards pusstundu noguļ asinspeļķē, jo pansionāta darbiniecei bija jāsaraksta papīri 10
Skatīt visus komentārus