Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ingūna Stapāne TV šovā Lauku sēta ieguva otro vietu.

"Lauku sētas" Ingūna pēc 35 gadiem atrod īsto mammu 39

Slavenības
2016. gada 7. jūnijā 05:15 2016. gada 7. jūnijā 05:15
Žurnāla “Kas Jauns” jaunākajā – 7. jūnija – numurā lasāms neparasts stāsts par LNT šova “Lauku sēta” dalībnieci Ingūnu Stapāni (38). Trīs gadu vecumā viņu adoptēja kāda ģimene Gulbenes novadā, bet tikai pirms dažām nedēļām Ingūna uzzināja, kas ir viņas īstie vecāki.

Pirms mammas atrašanas Ingūna Stapāne devās šovā laimētajā ceļojumā uz Nīderlandi.

Audžumamma Vera, kurai tagad ir 80 gadu, Ingūnu no bērnunama paņēma pirms 35 gadiem, kad viņai bija trīs gadiņi. Visu šo laiku Ingūna gribēja zināt, kas ir viņas īstā mamma, taču audžumāte to neteica.  Tagad, pēc dalības šovā, Ingūnai vēl vairāk radās vēlme noskaidrot patiesību.

Audžumammai nezinot, Ingūna šajā pavasarī uzsāka savu īsto vecāku meklēšanu. Viņai veicās, ka satikās ar kādu svešu kungu, kurš bērnunama bērniem palīdz atrast vecākus. Uzzinot dzimšanas datus un bērnunamu, kur Ingūna sākotnēji dzīvojusi, kungs drīz vien sniedza sievietei informāciju par viņas ģimeni.

„Interesantākais, ka šis kungs labi mani zināja. Es biju uz pakaļas, kad viņš sāka stāstīt par manu ģimeni. Teica, ka mana mamma ir dzērāja, tēvs invalīds. Arī māsa un brālis nodzērušies, bet otrs brālis diedelē naudu Rīgā. Un es pat viņu pazīstu, vairākkārt esmu redzējusi pie autoostas – staigā ar kartīti un lūdz naudu. Esam salamājušies, kad aizrādīju, lai neprasa naudu, bet iet strādāt. Esmu bez vārdiem – viņš ir mans brālis,” žurnālam “Kas Jauns” stāsta Ingūna, sakot, ka klaiņojošā brāļa viņai esot tik ļoti žēl, ka apsver domu ņemt viņu pie sevis uz Gulbenes novadu. „Man nav neviena cilvēka līdzās, ar ko no sirds parunāties, kurš mani saprastu. Zinu, ka viņš arī man ir pilnīgs svešinieks, bet tomēr brālis,” saka Ingūna.

Ingūna ir arī redzējusies ar mammu un brāli, bet, to, ar ko beidzās šī tikšanās, lasiet šīs nedēļas žurnāla “Kas Jauns” numurā!

Ingūna Stapāne pēc 35 gadiem atgriezās vietā, no kuras cēlusies, un redzēja gan māti, gan brāli.

 

Kasjauns.lv/Foto: no Ingūnas Stapānes privātā arhīva, no publicitātes materiāliem

Citi šobrīd lasa

Rīgas viesnīca no darba atlaiž sievieti, kura atteicās saņemt algu aploksnē 42
Bērniem NAV jāpieskata mazie brāļi vai māsas. Psihoterapeite: "Neuzkraujiet vecākajiem bērniem savus pienākumus!" 69
Rīgas skolas direktore stāsta par piedzērušos pusaudzi, kurš piekāva policistu 27
Skatīt visus komentārus