30 Foto
Rouzs kā vienīgo iemeslu attēlu izņemšanai no "Google" meklētāja minējis autortiesību pārkāpumu.

Aksels Rouzs pieprasa baiso fotogrāfiju izņemšanu no "Google" 1

Izklaide
2016. gada 7. jūnijā 20:50
Amerikāņu rokgrupas "Guns N' Roses" solists Aksels Rouzs cenšas panākt, lai no "Google" meklētāja tiktu izņemtas neglaimojošas fotogrāfijas, vēsta britu laikraksts "The Guardian".

Attēli no 2010.gada koncerta iedvesmoja internetā jokus par "resno Akselu Rouzu". Viņam tika piedēvētas tādas dziesmas kā "Sweet Pie O’Mine" ("Mans saldais pīrāgs") un "Take Me Down to the Bakery City" ("Aizved mani uz konditoreju").

Rouzs un kompānija "Web Sheriff" norāda, ka kanādiešu fotogrāfa Borisa Minkeviča uzņemtie attēli, kuri pirmoreiz tika publicēti laikrakstā "Winnipeg Free Press", patiesībā piederot Rouzam.

Rouzs apgalvo, ka visiem fotogrāfiem pirms ieejas koncertā esot bijis jāparaksta dokuments, ka grupas pārstāvji varēs brīvi rīkoties ar pasākuma laikā tapušajiem attēliem. Minkevičs neatceras, vai pirms sešiem gadiem parakstīja tādu dokumentu.

Rouzs kā vienīgo iemeslu attēlu izņemšanai no "Google" meklētāja minējis autortiesību pārkāpumu.

2013.gadā amerikāņu dziedātājas Bejonsas publicists līdzīgā veidā no vietnes "BuzzFeed" pieprasīja izņemt neglaimojošas fotogrāfijas no uzstāšanās, kurās viņa bija redzama saviebusies un ieņēmusi savādas pozas.

"Atceraties 80. gadus? Viņš tos apēda!"

LETA / Foto: AP/Scanpix//LETA / quickmeme.com / Vida Press
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Labākie jaunie restorāni Latvijā. TOPS 32
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 26
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 9