Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
62 gadu vecumā poligāmijas piekritējs, mācītājs, kuram ir divas sievas - vecā un jaunā, - kļuvis par tēti. Bērnu auklē visi trīs.

Kā dzīvo "perversais mācītājs" ar savām divām sievām un meitu. VIDEO 58

Trakā pasaule
2016. gada 8. jūnijā 12:23 2016. gada 8. jūnijā 12:23
Bēdīgi slavenajā “poligāmā mācītāja” ģimenē nu ienākusi mazā Katrīna - bērns, kuru 62 gadus vecajam mācītājam dzemdēja 20 gadus veca sieviete. Mācītājs Toms Millers ir poligāms, un viņš vienlaikus ir kopā ar divām sievām - veco un jauno. Mazuli auklē visi kopā.

Pērnā gada novembrī Kasjauns.lv vēstīja: „Es cenšos apslāpēt greizsirdību,” saka 44 vecā sieviete, kuras laulātais draugs, dievbijīgais Toms Millers, jau labu laiku ir attiecībās ar jaunieti, kas par viņu ir četrdesmit vienu gadu jaunāka. Toms Millers, izbijis noziedznieks, bet tagad mācītājs, ir laimīgs, ka jaunajai mīlai dabūjis vecās cienītās kundzes svētību.

Īpatnējā ģimenīte dzīvo Ohaio štatā ASV. 44 gadus vecā Belinda ir mācītāja pirmā sieva, taču nu jaunākā sieviņa Reba sagaidījusi mazuli no 62 gadus vecā vīra. Zīmīgi, ka Toms Millers savu jauno mīlestību pazīst jau kopš vecuma, kad viņa bija mazs meitēns.

Millers, kurš kādreiz bija saistīts ar mafiju un ticis sodīts, cietumā pievērsās Dievam un vēlāk kļuva par mācītāju. Tagad sešdesmit gadu vecais vīrs ceļ māju Mansfīldas pilsētā, un mājā katrai sievai paredzēta sava mājas daļa. Nevienam no trijotnes nav problēmu dzīvot šādā modelī, un Belinda atklāj, ka vīrs par poligāmiju pirmo reizi ierunājies jau septītajā abu laulības dzīves gadā. Ar savu jauno sieviņu viņš salaulājies Dieva priekšā pats savā baznīcā, un Rebas mazuli auklē visi trīs kopā.

“Bībelē nekas nav teikts par to, ka poligāmija būtu grēks,” teic mācītājs, kameras priekšā saņemot skūpstus no abām savām dāmām. Vīrieša vecā sieva Belinda atzīmē, ka jutusies ļoti laimīga brīdī, kad Reba laida pasaulē Katrīnu: “Tāda sajūta, ka tas ir arī mans bērns,” viņa saka.

Kā abas sievietes dala savu mīļoto? Trijotnei bija izkopta sistēma, proti, Millers trīs diennaktis pavada pie vienas sievas, trīs pie otras, bet atlikušo dienu – viens pats. Tagad, kad piedzimis mazulis, mācītājs vairāk laika velta rūpēm par meitu.

Mācītāja Millera divsievu ģimenē ienākusi meita Katrīna:


Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē 1
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 10
Trīs reemigrējušās ģimenes pastāsta par savām problēmām pēc atgriešanās Latvijā 102
Skatīt visus komentārus