Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
2009. gadā Ambera Hērda Sietlas lidostā sastrīdējusies ar savu partneri Tasju fon Rī un iesitusi viņai pa roku. Tasja saniknojusies, izsaukusi kārtības sargus un Ambera īslaicīgi arestēta. Tiesnesis nav uzskatījis par vajadzīgu šo lietu turpināt un atbrīvojis aktrisi.

Džonija Depa sieva savulaik arestēta par mīļotās meitenes sišanu 8

Slavenības
2016. gada 9. jūnijā 04:19 2016. gada 9. jūnijā 04:19
Interneta portāla TMZ rīcībā nonākusi informācija, ka Holivudas zvaigznes Džonija Depa (52) sieva aktrise Ambera Hērda (30), kas vaino vīru vardarbībā, savulaik pati bijusi arestēta par roku palaišanu pret savu tā laika mīļoto meiteni. Nesen Ambera vardarbībā vainoja Džoniju Depu.

Tas noticis 2009. gada 14. septembrī Sietlas starptautiskajā lidostā. Dokumentos teikts, ka Ambera Hērda sastrīdējusies ar savu draudzeni fotogrāfi Tasju fon Rī (40). Ambera esot iesitusi savai mīļotajai pa roku. Tasju tas vēl vairāk sadusmojis, viņa ziņojusi par to kārtības sargiem, kā rezultātā mis Hērda īslaicīgi arestēta.

Amberai izvirzīta apsūdzība par vardarbību ģimenē. Iecirknī uzņemts viņas foto, kas pievienots lietai un jau nākamajā dienā viņa stājusies tiesas priekšā. Tiesnesis nav uzskatījis par nepieciešamu šo lietu turpināt, bet brīdinājis Hērdu, ka viņai vajadzētu pārdomāt savu uzvedību un turpmāko divu gadu laikā jāizvairās no nepatikšanām.

Pirms Ambera bija uzsākusi romantiskās attiecības ar Džoniju Depu, viņa bija kopā ar Tasju fon Rī un pat uzskatīja sevi par salaulātu ar mīļoto meiteni. Tolaik homoseksuālu pāru laulības reģistrēšana vēl nebija legāla. Abas sievietes centās darīt visu, kas varētu viņas juridiski satuvināt, cik vien tas tobrīd bija atļauts likuma ietvaros.

Viņas sevi uzskatīja par precētu pāri, lai gan pirms astoņiem gadiem tas juridiski nebija iespējams. Ambera pat nomainīja uzvārdu, lai abām ar iemīļoto fotogrāfi tas būtu vienāds. 2008. gada martā aktrise oficiāli nomainīja uzvārdu un turpmāk bija dēvējama par Amberu Fon Rī.

Kalifornijā viendzimuma laulības atļauts reģistrēt kopš 2013. gada, bet visā ASV šāds likums pieņemts vien no 2015. gada.

Kāds no pāra paziņām izdevumam „The Mirror” pastāstījis, ka abas sievietes 2011. gadā devušās uz Ņujorku, kur jau bijušas atļautas viendzimuma laulības. Privātā ceremonijā viņas teikušas viena otrai jāvārdu. Tam gan nebija juridiska spēka, jo abas ir Kalifornijas iedzīvotājas. Viesiem, kurus viņas bija uzaicinājušas uz savām kāzām, Ambera un Tasja lūdza paturēt šo notikumu noslēpumā.

Ambera un Tasja sevi uzskatīja par laulātu pāri, lai gan tolaik viendzimuma laulībām ASV vēl nebija juridiska spēka.

Pēc attiecību iziršanas abām sievietēm nebija jākārto šķiršanās dokumenti, jo viņas tomēr nebija likumīgi laulātas. Amberai 2013. gadā vienīgi nācās kārtot dokumentus, lai atkal atgūtu savu uzvārdu. Uzvārdu Hērda viņa oficiāli atguva trīs mēnešus pēc saderināšanās ar aktieri Džoniju Depu.

Draugi teic, ka par iemeslu tam, kāpēc Deps pacēlis roku pret sievu, bijusi viņas aizvien siltā draudzība ar „bijušo sievu”. Ambera tiesai iesniegtajos dokumentos norāda, ka Deps dzērumā viņai metis ar iPhone tālruni un tā nav bijusi pirmā reize, kad aktieris pret viņu bijis agresīvs un vardarbīgs.

 

 
 
 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 24
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 36
Skatīt visus komentārus