Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Džonijs Deps pie viesnīcas bāra Dānijā apvadījis vairākas stundas naksnīgās sarunās ar šo noslēpumaino gaišmati. Aculiecinieki apgalvo, ka bijis acīmredzams, ka pāris jau iepriekš bijis pazīstams.

Džonijs Deps jau izklaidējas ar citu blondīni. FOTO 3

Slavenības
2016. gada 11. jūnijā 04:54 2016. gada 11. jūnijā 04:54
Vardarbības skandālā iesaistītais Holivudas aktieris Džonijs Deps (52), kurš vainots rokas pacelšanā pret sievu Amberu Hērdu (30), sastrīdējies ar savu miesassargu, jo tas traucējis viņam dzert šampanieti kādas plašākā sabiedrībā nepazīstamas blondīnes sabiedrībā.

Kā zināms, pēc 15 laulībā nodzīvotiem mēnešiem aktrise Ambera Hērda pieprasījusi šķiršanos no vīra Holivudas aktiera Džonija Depa, apgalvojot, ka viņš izturējies vardarbīgi. Nesen viņa liecībai sniegusi virkni fotogrāfiju, kurās redzami zilumi un skrambas uz Amberas sejas.

Džonijs Deps ar savu grupu „The Hollywood Vampires” šobrīd devies koncertturnejā pa Eiropu. Pēc Dānijā notikušā koncerta viņš lustīgi izklaidējās „afterparty” ballītē. Aktiera nedalītu uzmanību piesaistīja kāda plašākā sabiedrībā nepazīstama gaišmate, ar kuru kopā Deps malkoja dzērienus ārā pie viesnīcas bāra līdz pat pulksten četriem rītā. Aktieris pat noskaitās uz savu miesassargu, jo ap pulksten 2:30 viņš vēlējās pierunāt, lai Deps atgriežas Orhusas viesnīcas „Royal Hotel” telpās, taču aktieris kategoriski atteicās to darīt, uzkavējoties savas jaunās simpātijas sabiedrībā vēl vairākas stundas.

„Džonijam bija noskaņojums tusēt,” stāsta kāds aculiecinieks. „Miesassargs bija uzlicis roku viņam uz pleca un centās pierunāt iet iekšā, bet Džonijs atteicās.”

„Pie Džonija nāca vēl un vēl fani, viņš vēlējās aprunāties ar katru no tiem un labprāt pozēja selfijiem. Miesassargs kļuva aizvien uzstājīgāks, bet Džonijs nevēlējās doties prom. Viņš tikai vēlējās turpināt tusēt.”

„Viņš pavisam noteikti izdzēra daudz alkohola.”

Aktieris bija gatavs aprunāties arī ar katru fanu, neatteica kopīgas fotogrāfijas un neiebilda apskāvieniem.

Paparaci fotogrāfijās redzams, ka Džonijs dusmīgi skatās uz savu miesassargu, kurš cenšas panākt viņa došanos prom.

Kāda no fanēm centās apskaut vardarbības skandālā nonākušo aktieri, vēl kāda fotografējās ar slavenību...

„Džonijs bija pēdējais, kurš pameta bāru. Pat tad, kad visi bija izdzēruši savus šampaniešus un devušies mājup, Džonijs atgriezās bārā,” stāsta kāds no aculieciniekiem.

„Viņš aizvien bija skatuves drēbēs, ar izteiksmīgi krāsotām acīm un jau atkal tik ļoti līdzinājās savam ekrāna tēlam Džekam Sperovam.”

„Džonijs sēdēja bārā pie blakus galdiņa, pirms ar [ar blondīni] izgāja ārā,” stāsta aculiecinieks. „Viņi ārā kopā pavadīja aptuveni divas stundas un, sarunājoties ļoti dzīvīgi žestikulēja.”

„Izskatījās, ka sieviete sarunā uzņēmās iniciatīvu, kamēr viņš tikai klausījās. Viņa visu laiku smēķēja un malkoja dzirkstošo no pudeles kakliņa. Bija nepārprotami redzams, ka viņi viens otru jau iepriekš pazina. Es stāvēju viņai līdzās, kad bijām bārā. Viņa palūdza kādai sievietei aizdegt cigareti un kāds gados vecāks vīrs pie bāra viņai bija nopircis baltvīnu.”

 

 
 
 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Atrasta teju mēnesi pazudusī pusaudze Nora 24
Pie Dubultu stacijas uz gājēju pārejas notriec bērnu. Cietušais smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā 36
Britu zinātnieki atklājuši, kāds alkohols jālieto, lai tu sajustos pievilcīgs 4
Pievienot komentāru