Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Lilija Rouza apmeklējusi savas draudzenes, režisora Kevina Smita meitas, Hārlijas Smitas meitas izlaiduma pasākumu.

Džonija Depa 17 gadus vecā meita šokē ar slimīgu kārnumu. FOTO 15

Slavenības
2016. gada 13. jūnijā 08:34 2016. gada 13. jūnijā 08:34
Holivudas aktiera Džonija Depa (53) un franču dziedātājas, aktrises un modeles Vanesas Paradī (43) meita Lilija Rouza Melodija Depa (17) nesen kā apmeklējusi savas draudzenes Hārlijas Smitas izlaiduma balli.

Lilija Rouza un Hārlija Smita atveidojušas lomas Hārlijas tēva, režisora Kevina Smita, šausmu komēdijā „Yoga Hosers”. Filmēšanās laikā abas jaunietes ļoti sadraudzējušās.

Lilija Rouza nesen kā apmeklējusi savas jaunās draudzenes Hārlijas izlaiduma pasākumu. Džonija Depa meita bija ģērbusies pūdera krāsas vakarkleitā līdz potītēm. Par to visai pasaulei sociālajos tīklos pastāstījis Hārlijas tēvs režisors Kevins Smits, kurš popularitāti iemantoja pēc kulta filmas „Dogma” iznākšanas 1999. gadā.

Fotogrāfijās, kurās Lilija Rouza pozē kopā ar citām meitenēm, var redzēt, ka jaunā dāma mantojusi figūru no savas mammas Vanesas Paradī. Līdzās citām vienaudzēm viņa izskatās ārkārtīgi kārna.

Šobrīd Lilija Rouza pārdzīvo sarežģītu periodu. Tas saistīts ar viņas tēva šķiršanos no aktrises Amberas Hērdas (30) un jau plaši izskanējušo vardarbības skandālu, kurā Hērda ar fotogrāfiju palīdzību apliecina, ka vīrs viņu sitis.

15 mēnešus ilgās laulības laikā paparaci ne reizi vien nofotografējuši Amberu kopā ar Liliju Rouzu, kas liek domāt, ka abām dāmām bijušas draudzīgas attiecības. Taču pēc tam, kad Ambera publiski paziņoja par to, ka Džonijs vairākkārt viņu fiziski ietekmējis, Lilija Rouza nostājās tēva pusē, nosaucot viņu par visjaukāko un mīlošāko cilvēku, kādu viņa jebkad pazinusi. „Ikviens cits, kurš tēti pazīst, pateiks to pašu,” sociālajos tīklos Džonija Depa aizstāvībai rakstīja meita. „Viņš man un mazajam brālim ir brīnišķīgs tēvs.”

Uz pārējo vienaudžu fona, Lilija Rouza izskatās īpaši kārna.
Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Dejoja visi! Aktieri jandalē "Spēlmaņu nakts" ballītē 35
Skolā piekautais policists drīkstējis lietot šaujamieroci, taču to nav darījis 140
Divi vīrieši Austrālijā 5 dienas, krokodilu ielenkti, pavada uz auto jumta 6
Skatīt visus komentārus