Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ušakovu ģimene, Lieckalniņas (tagad Krimeles) meita, Liene Bērziņa... visiem prieks, ka sākas vasara un svinami izlaidumi.

Slavenību bērniem prieki. Beidzot sācies izlaidumu laiks 71

Slavenības
2016. gada 14. jūnijā 05:38 2016. gada 14. jūnijā 05:38
Uzvalki, krāšņas kleitas, ziedu kalni un atbrīvotības sajūta jauniešu sejās – tā ik gadu paiet jūnija sākums, kad notiek dažādu mācību iestāžu izlaidumi. Daudzu sabiedrībā zināmu ļaužu atvases šogad beidz bērndārznieku gaitas, citi – pamatskolu, bet daži paši iegūst izglītību.

Dziedātājas Lindas Dinsbergas dēls Marts Gabriels beidzis bērndārznieka gaitas un septembrī sāks izglītošanos skolā. Nu jau trīs gadus Linda, kas vairāk zināma kā dziedātāja Anmary, un producents Aigars Dinsbergs ir precēts pāris un rūpējas par ģimeni, kurā ir Anmary dēls.

Rīgas 49. vidusskolas 9. klases izlaidums bija īpašs, jo klāt bija Rīgas mērs Nils Ušakovs ar dēlu Tomu un viņa biroja vadītāja, sieva Iveta Strautiņa-Ušakova. Pamatskolu beidza Ivetas dēls no iepriekšējās laulības Edgars Strautiņš. Rudenī viņš turpinās mācības vidusskolā.

Kādreiz populārā TV raidījumu vadītāja Liene Bērziņa pabeigusi studijas augstskolā „Turība”, kļūstot par sabiedrisko attiecību speciālisti. Liene vēsta, ka liels nopelns sasniegtajā ir ne tikai augstskolas pasniedzējiem, bet arī viņas vīram Kasparam, jo bez viņa atbalsta diez vai Liene tiktu pie iecerētā izglītības dokumenta.

10. jūnijā pamatskolas izlaidums bija vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (47) dēlam Krišjānim (16). Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 9. klašu izlaidums notika Latvijas Universitātes Lielajā aulā, un absolventu vidū bija arī Kaspara Gerharda un viņa sievas Vitas vecākais dēls Krišjānis šogad pabeidza 9. klasi. Izglītošanās priekam Krišjānis gan netaisās likt punktu un jau septembrī atsāks mācības tās pašas ģimnāzijas 10. klasē. Izlaidumā klāt bija arī Gerhardu jaunākais dēls Jēkabs (13).

Personības izaugsmes treneres Annas Krimeles (33) meita Annija Aleksandra (14) absolvējusi mākslas skolu. Anna, kas vēl pirms pāris nedēļām plašāk bija zināma kā Anna Lieckalniņa, attiecībās ar bijušo basketbolistu Aigaru Vītolu dzimušo Anniju Aleksandru sveica ne tikai klātienē, bet arī sociālajos tīklos. „Apsveicu savu meitiņu Anniju Vītolu ar Ķekavas mākslas skolas absolvēšanu! Ļoti liels prieks un lepnums! Tik daudz garu stundu strādāts, lai sasniegtu fantastisku rezultātu,” rakstīja Anna.

Par citu slavenību izlaidumiem, šā gada vērienīgākajām kāzām un dzejnieces Amandas Aizpurietes traģēdiju lasiet žurnāla „Kas Jauns” jaunākajā numurā.

Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Ziders, Facebook, no Kaspara Gerharda privātā arhīva

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 10
Moderni un ar latviskiem elementiem: kā Latvijas sportisti izskatīsies olimpiskajās spēlēs 44
Krievu bobslejists Zubkovs, kuru pašu vaino dopinga lietošanā, skeletonistu diskvalifikāciju nosauc par klaunādi 12
Skatīt visus komentārus