Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Marija Romija Zeltiņa savus sekotājus sociālajos tīklos palutinājusi ar foto, kas liek sajūsmā iesaukties: „Tā tik ir kūku cepējiņa!”

Johoho, kas par kūku cepējiņu! Ievērtē, kādu foto starp tortēm ievieto Zeltiņas meita 65

Slavenības
2016. gada 14. jūnijā 14:50 2016. gada 14. jūnijā 14:50
Aktrises Agneses Zeltiņas meita Marija Romija, kas jau vairākus gadus aizraujas ar tortu, kūku un kūciņu cepšanu šai vasarai sagatavojusies godam. Nule kā viņa savā „Instagram” profilā to apliecinājusi ar savu foto.

Kādus tik našķus pa šiem gadiem Marija Romija nav pagatavojusi – gan klasiskas kūkas ar bagātīgu augļu krāvumu, gan tortes ar veltījuma uzrakstiem. Lielu daļu kūku viņa atrāda „Instagram”, kur Marijas Romijas konts ir ar vairāk nekā 250 našķu un adventa vainagu foto, un tikai kādās trīs bildēs ir redzama pati Marija Romija.

Vairāki tortu fotogrāfijas novērtēti ar izcilības zīmi, pie citām arī sabiedrībā zināmi ļaudis, piemēram, TV3 ziņu moderatore Agnese Vārpiņa, paudusi izbrīnu, kamdēļ Marija Romija vēl nav kā bumbulis? Uz to Marija Romija atbild, ka sevi palutina tikai svētkos. Tas apliecinās arī svaigākajā skaistules bildē, kur viņa izgājusi pastaigā gar jūru, un ļauj priecēt acis par savām formām.


Kasjauns.lv

Citi šobrīd lasa

Eiropā izgatavota ekonomiska māja, kuru var salikt jebkur nieka 6 stundu laikā 12
No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 8
Ātrās palīdzības dienests Austrālijā dalās sirdi plosošā stāstā par pacientes pēdējo vēlēšanos
Skatīt visus komentārus