Justs ar kompozīciju „Ko tu dari?”

Eirovīzijas iekarotājs Justs maigojas ar dāmu un mēģina viņai aptetovēt dupsi. VIDEO. 34

Izklaide
2016. gada 15. jūnijā 14:17
Valsts prezidents Raimonda Vējoņa dzimšanas dienā ar savu pirmo videoklipu pēc starta Eirovīzijas dziesmu konkursā nācis klajā daiļais Justs. Eirovīzijas spīdeklis dzied latviešu valodā, kas, protams, priecē.

Videoklipa, kurā Justs visu laiku ietusē ar kādu jaunkundzi, te viņu glāstot un paijājot, te mēģinot aptetovēt viņas sēžamvietu. Šis klips tapis 48 stundu laikā divos piegājienos – pa 22 un 26 stundām un filmēšana notikusi vairākās Latvijas pilsētās.

“Man videoklips asociējas ar vasaras stāstu – mīlestība un draudzība, jaunības un trakulības garša”, saka Justs. Viņaprāt, klips parāda, cik daudz interesanta ir ārpus mūsdienu interneta pasaules: „Vajag tikai nedaudz pavērst skatu prom no telefona, lai ieraudzītu, ko mums sniedz realitāte”.

Februārī Justs LTV jauno autoru un izpildītāju konkursā “Supernova” izcīnīja iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā. Finālā, kas norisinājās Stokholmā, ar dziesmu “Heartbeat” ierindojās 15. vietā. Justs Sirmais ir uzstājies dažādu grupu sastāvos – ar Taxfree, Gacho un citiem -, šobrīd apgūst džeza un populārās mūzikas vokāla pedagoģiju.

Kasjauns.lv / Foto: publicitātes

Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 42
  • Liepājniekus izbrīna pārsteidzošs atklājums: pie lidostas uzieti grāvji, kas atgādina lidmašīnu kontūras 22
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 9