Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pēc pusdienošanas kādā no Losandželosas restorāniem brāļi Silvestrs un Frenks Stallones sirsnīgi atsveicinās un dodas katrs savās tālākajās dienas darīšanās.

Iepazīstieties, Silvestra Stallones brālis! FOTO

Slavenības
2016. gada 18. jūnijā 16:13 2016. gada 18. jūnijā 16:13
Holivudas grāvējfilmu zvaigznei Silvestram Stallonem (69) ir jaunāks brālis Frenks. Nesen abi brāļi manīti kopīgi pusdienojam kādā no Losandželosas restorāniem.

Silvestra Stallones brālim Frenkam Stallonem ir 65 gadu. Arī viņš darbojas šovbiznesā. Lai gan Frenkam nepiemīt tā slava un atpazīstamība kā brālim, arī viņa aktiera karjera sniedzas jau vairākos gadu desmitos un ir visnotaļ plaša. Viņš redzams nelielās lomās četrās slavenā brāļa filmās par Rokiju.

Frenks ir arī dziedātājs, ģitārists un mūzikas komponists. Viņš karjeras laikā izdevis 10 albumus, jaunākais no kuriem klajā nācis 2010. gadā.

Interesanti, ka pirmajās trīs Rokija filmās Stallone juniors uz ekrāniem atveidoja dziedātāju.

Frenka Stallones vārds visskaļāk izskanēja šā gada sākumā, kad viņa brālis Silvestrs neieguva tik kāroto „Oskara” balvu par otrā plāna lomu filmā „Creed”. Tā kā viņš bija saņēmis „Zelta globusa” godalgu, daudzi bija pārliecināti, ka šoreiz aktieris tiks arī pie ilgi gaidītā zeltītā vīriņa. Taču balvu, daudziem par lielu pārsteigumu, saņēma Marks Railenss par lomu filmā „Bridge of Spies” („Spiegu tilts”). „Kinoakadēmijai vajadzētu kaunēties par sevi,” savā „Twitter” blogā skaitās Frenks Stallone. „Tas taču ir skaidrs kā diena, ka Slajs ir uzvarētājs. Kāds vēl Marks? Tās taču ir kāpinātas Holivudas blēņas.”

 

Kasjuans.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 24
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 37
Pievienot komentāru