15 Foto
Viesojoties Milānā, sabiedrības dāma Parisa Hiltone iegriezās, „Apple” veikalā aplūkot jaunākos tehnoloģijas sasniegumus. Viņa noliecās līdz zemākajam plauktam...

Parisai Hiltonei pikants misēklis ar apģērbu! FOTO 10

Izklaide
2016. gada 22. jūnijā 13:14
Sen nekas nav dzirdēts un redzēts par sabiedrības dāmu Parisu Hiltoni (35), kura savulaik slavas ziņā pārspēja šobrīd tik populārās māsas Kardašjanas.

Sabiedrība nedaudz aizmirsusi savu mīluli Parisu Hiltoni. Reiz viņas seja lūkojās pretī no preses jaunumu slejām teju ik dienas. Tā vien šķiet, ka šobrīd populārāka ir Parisas jaunākā māsa Nikija Hiltone-Rotšīlda, kura pērn apprecēja pasaulē bagātākās baņķieru dinastijas pārstāvi Džeimsu Rotšīldu, un šobrīd ir pirmā bērna gaidībās. Tikām Parisa kārtējo reizi izšķīrusies no kārtējā drauga, lai gan mīlas stāsts sākās tik cerīgi un arī viņa sapņoja par ģimenes laimi – kāzām un bērniem, tāpat kā māsa.

Nesen Parisa manīta modes mekā Milānā. Hiltone allaž bijusi pazīstama kā modes dāma, taču šoreiz sev uzmanību piesaistījusi ne tajā labākajā nozīmē. Staigājot pa veikaliem Itālijā, Parisa iegriezās „Apple” veikalā, un noliecās, lai izpētītu preču klāstu zemākajos plauktos. Viņas garo bikšu jostasvieta bija pārāk zema un notupjoties līdz apakšējam plauktam, tās noslīdēja daudz par zemu, visu garāmgājēju skatam atklājot puskailu pēcpusi un baltas stingu biksītes.

Parisa Hilotne Milāna bija ieradusies darba darīšanās. Aizvadītajā nedēļas nogalē viņa bija uzaicināta spēlēt dīdžeja setu.

Parias māsa Nikija Hiltone-Rotšīlda ar vīru Džeimsu Rotšīldu jau pavisam drīz kļūs par vecākiem savam pirmdzimtajam.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 28
  • Mirusi tautā cienītā onkoloģe Sarmīte Baltkāje 19
  • Egidija ģimene apšauta miegā. Puisis vainu noliedz: mājās bijis, bet neko neatceras 8