Maija Rozīte-Krištopane pusotru mēnesi pēc otrā bērna laišanas pasaulē jau atkal TV3 lasa laika ziņas.

Maija Rozīte-Krištopane bez darba TV noturas pusotru mēnesi 53

Izklaide
2016. gada 28. jūnijā 14:58
Tas nu ir noticis, un pusotru mēnesi pēc meitas Lindas pasaulē laišanas, TV3 laika ziņās atgriezusies izskatīgā Maija Rozīte-Krištopane. Maijas un viņas vīra, ekspremjera Viļa Krištopana dēla Kaspara Krištopana atvase pasaulē nāca 9. maijā, bet ēterā viņa parādījās 27. jūnijā.

Maija TV ekrānā atgriezās vakar, un vēstīja viņa priecīgas ziņas, ka Latvijā siltais laiks uzkavēsies. Kasjauns.lv iepriekš jau rakstīja, ka vēl aprīļa vidū Maija Latvijas sabiedrību iepazīstināja ar laika ziņām, bet jau maija pirmajā pusē viņai piedzima meita Linda.

Līdzīgi TV dīva rīkojās arī 2014. gada sākumā, kad bija sava pirmdzimtā dēla Paula gaidībās. Uz dzemdībām viņa devās gandrīz no TV ētera, bet atgriezās ekrānā dažas nedēļas pēc puikas dzimšanas.

Kas interesanti, Maija ir vienīgā TV seja, kurai pēcdzemdību periods pirms atgriešanās kadrā ir ļoti, ļoti īss. Kad pasaulē nāca viņas pirmdzimtais, pagāja tikai divas nedēļas un Maija bija atpakaļ TV3 kadrā pildīt laika ziņu moderatores pienākumus. Šoreiz klusēšanas periods bija tikai mazliet ilgāks.

Taču abas reizes Maija ekrānā parādījās brīnišķīgā formā!

Maija Rozīte-Krištopane 27. jūnijā TV ēterā atgriežas ar laika ziņām


Kasjauns.lv / Foto: ekrānuzņēmums no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Jauna, nelaimīga māmiņa: pēc dzemdībām esmu sevi pazaudējusi 34
  • Tramps Merkelei esot pasniedzis NATO "rēķinu" apmēram 350 miljardu eiro apmērā 15
  • Nedēļas vidū iespējams sniegs, bet brīvdienās - pavasarīgs siltums 0