Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Sulainis Pols Barels TV šovā „Celebrity Big Brother” un kopā ar princesi Diānu vizītes laikā Bosnijā tikai dažas nedēļas pirms viņas nāves.

Sulainis atklāj princeses Diānas pēdējos vārdus pirms nāves 19

Slavenības
2016. gada 29. jūnijā 05:49 2016. gada 29. jūnijā 05:49
Pols Barels, kas desmit gadus strādāja pie princeses Diānas kā sulainis un bija viņas uzticības persona, nesen kā publiski pastāstījis par pēdējo sarunu ar „tautas princesi” pirms viņas traģiskās nāves 1997. gada 31. augustā Parīzē.

TV realitātes šovā „Celebrity Big Brother” Barels atklājis, ka pirms došanās uz Parīzi, kur princese gāja bojā traģiskā autoavārijā līdzās savam mīļotajam Dodi al Fajedam, viņa bijusi ļoti drūma.

Barels apgalvo, ka princesi nomācis „izmisums” un „vientulība”. Pirms došanās uz Franciju nomāktā Diāna sulainim apvaicājusies: „Tu taču būsi šeit, kad es atgriezīšos, vai ne?” Polu Barelu bažīgu darījis nomāktais tonis, kādā princese viņam uzdevusi šo jautājumu.

Grāmatā „The Way We Were” Barels norāda – lai gan pastāvējis uzskats, ka Diānu un Dodi al Fajedu vieno skaista un romantiska mīlestība, tas bijis tālu no patiesības.

„Viņas dzīves patiesā mīlestība, viņas dvēseļu biedrs bija sirds ķirurgs Hasnets Kāns,” Barels norādījis sarunā ar telekanāla ABC reportieri. „Diāna viņu sastapa, kad apmeklēja kādu draugu Karaliskajā Bromptonas slimnīcā. Lifts jau vēra ciet durvis, kad tajās kāds pabāza kāju. Durvis atvērās, un Diāna ieskatījās viņa acīs. Tā bija mīlestība no pirmā acu uzmetiena.”

2006. gadā Diānas sulainis un uzticības persona izdeva atmiņu grāmatu „The Way We Were”.

Barels apgalvo, ka doktors Kāns bija „vienīgais cilvēks, kurš varēja palīdzēt viņai nāves dienā”. Dažas dienas pēc traģiskā negadījuma Kāns piezvanījis sulainim un, izmisuma mākts, izteicies, ka būtu gatavs atdot visu, lai šajā brīdī būtu bijis līdzās un varējis veikt visu nepieciešamo, kas apturētu aortas plīsumu. Barels atceras, ka ārsts sarunas laikā raudājis un viņam teicis: „Es būtu varējis viņu glābt! Es būtu varējis viņu glābt!”


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Kas ir kautrīgais itālietis no "Sant Laurent Paris", kurš sievietēm piedāvā tērpties tik atkailinošās drēbēs 7
Iesaka bioenerģētiķis: praktiskā maģija, kā tikt pie naudas 64
Skaistumkonkursā "Mis Pasaule" uzvar medicīnas studente no Indijas 17
Skatīt visus komentārus