Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Nu paskat, kādām mīlas dzirksts pilnām acīm Anna Krimele (ex.Lieckalniņa) lūkojas uz savu vīru uzņēmēju Rafaelu Krimelu, kurš tiek iepazīstināts ar „Superbingo” vadītāju Armandu Simsonu (pa labi)!

No ex.Lieckalniņas joprojām strāvo mīlestība. FOTO 19

Slavenības
2016. gada 29. jūnijā 09:39 2016. gada 29. jūnijā 09:39
Lai arī drīzumā būs pagājis mēnesis kopš laulības ostā iestūrēja bijusī TV dīva Anna Lieckalniņa (tagad Krimele), personības izaugsmes trenere uz savu vīru uzņēmēju Rafaelu Krimelu joprojām lūkojas mīlas pilnu skatienu.

Annu un viņas vīru Rafaelu Kasjauns.lv sastapa īsi pirms Jāņiem, dodoties saviesīgā izbraucienā ar kuģīti. Abi mīlnieki uz pasākumu ieradās rokās saķērušies un visu viesību laiku teju vai tikai to vien darīja, kā lūkojās viens otram acīs.

Savulaik par seksīgāko Latvijas sievieti atzītā Anna, kas pērn piedalījās TV šovā "Dejo ar zvaigzni", gredzenus ar Rafaelu mija 3. jūnijā. Kāzās klāt bija vien paši tuvākie mīlnieku radi un draugi. Nākamajā dienā pēc laulībām jaunais pāris tuviniekiem sarīkoja varen lustīgus dārza svētkus ar dažādām spēlēm, un pat kompozīcijas „Pastum, pastum, pietupies...” klausīšanos.

 

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem 3
KNAB soda Rēzeknes novada pagastveci, kurš gribējis maksāt prēmiju savai sievai 2
"Ziniet, trūkst vārdu..." Brāļu kapu apmeklējums 18. novembrī ģimenei beidzas ar rūgtuma izjūtu 21
Skatīt visus komentārus