Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Šova veidotāji ziņo, ka triks pirms tiešraides ticis vairākkārt izmēģināts, un viss ritējis gludi. Diemžēl tiešraidē meistarstiķis nogājis greizi.

Triku meistara viesošanās TV tiešraidē gaužām bēdīgi beidzas raidījuma vadītājai. VIDEO 17

Trakā pasaule
2016. gada 4. jūlijā 15:09 2016. gada 4. jūlijā 15:09
(Ar vājiem nerviem iesakām neskatīties.) Polijas telekanāla PNS izklaides raidījuma vadītājai Maženai Rogaļskai maga viesošanās TV studijā beidzās gaužām bēdīgi, vēsta portāls meduza.io.

„Maģiskais” burvju mākslinieka triks TV studijā finišēja ar traumu Rogaļskai un viņas nogādāšanu slimīcā. Triku meistars uz galda novietoja trīs papīra turzas, no kurām vienā ievietota asa nagla – raidījuma vadītāja pati kameras priekšā pārliecinājās, cik tā asa. Vēlāk turzas tika piepūstas ar gaisu un nu vajadzēja pa tām uzsist. Pirmo sitienu veica pats mags, otro piedāvāja Maženai. Un tad tas notika – viņa uzsita tieši pa to turzu, kurā bija nagla. Asais metāla priekšmets caurdūra sievietes plaukstu, liekot viņai mocīties sāpēs. Pats trika meistars Rogaļskas roku pieturēja un dāmu mierināja, līdz abi „izgāja no kadra”. Kā vēsta ārzemju mediji, raidījuma vadītāja tika nogādāta slimnīcā.

Šova veidotāji ziņo, ka triks ar naglu un trim maisiņiem pirms tiešraides ticis vairākkārt izmēģināts, un viss ritējis gludi. Diemžēl tiešraidē triks nogājis greizi.

Cietusī Rogaļska šobrīd atrodas slimnīcā un darbā varēs atgriezties pēc mēneša.

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Par likumīgu autostāvvietas izmantošanu pie Mēbeļu nama Vladimiram izraksta sodu - 500 eiro 23
Divi vīrieši Austrālijā 5 dienas, krokodilu ielenkti, pavada uz auto jumta 6
Ar vēzi slimais Valters Frīdenbergs tagad gaida ziņu no Berlīnes
Skatīt visus komentārus