Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pēc Riannas atteikuma organizatori secināja, ka laikus nespēs atrast līdzvērtīgu galveno mākslinieku, un nolēma festivālu atcelt.

Zikas vīrusa dēļ Rianna atsakās piedalīties "Lollapalooza" festivālā

Slavenības
2016. gada 4. jūlijā 22:50 2016. gada 4. jūlijā 22:50
Barbadosiešu dziedātāja Rianna atcēlusi savu dalību pirmajā Kolumbijā iecerētajā mūzikas festivālā "Lollapalooza", bažījoties par Zikas vīrusa izplatības radīto veselības apdraudējumu, vēsta portāls "USMagazine.com".

Kolumbijas laikraksts "La Tercera" ziņo, ka 28 gadus vecā mūzikas zvaigzne bija septembrī Bagotā plānotā divu dienu festivāla galvenā māksliniece, tomēr nesen informējusi par lēmumu atteikties no dalības festivālā.

Pēc Riannas atteikuma organizatori secināja, ka laikus nespēs atrast līdzvērtīgu galveno mākslinieku, un nolēma festivālu atcelt.

"Lollapalooza" bija plānota arī Lanas del Rejas, elektromūzikas dueta "Disclosure", repera Viza Halifas, grupas "The Chainsmokers" un daudzu citu uzstāšanās.

Festivāls "Lollapalooza" aizsākās 1991.gadā Čikāgā, bet laika gaitā ir noticis daudzās citās vietās, tostarp Brazīlijā, Argentīnā un Vācijā.

17.-18.septembrī Bagotā paredzētais festivāls būtu bijis pirmais "Lollapalooza" Kolumbijā.

Rianna pašlaik Eiropā uzstājas ar turnejas "Anti World Tour" koncertiem.

Kolumbijā ir otrs lielākais ar Zikas vīrusu inficēto skaits pasaulē pēc Brazīlijas.

Zikas vīruss pirmoreiz tika konstatēts 1947.gadā Āfrikā, bet tika uzskatīts par relatīvi vieglu slimību, līdz pērn tika paziņots par tā pašreizējo uzliesmojumu Latīņamerikā.

Zikas vīrusu pārnēsā "Aedes" ģints odi. Lielākoties tas nav bīstams dzīvībai, bet ar šo saslimšanu tiek saistīti aizvien biežāki gadījumi, kad Latīņamerikā, īpaši Brazīlijā, piedzimuši bērni ar pārmērīgi mazu galvu un smadzenēm. Pret Zikas vīrusu līdz šim nav izstrādāta vakcīna vai zāles.

LETA/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 5
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 15
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 39
Pievienot komentāru