Sūtījumus atpakaļ no "Positivus" festivāla Latvijas Pasta eksprespasts piegādās no 18. līdz 20.jūlijam, iepriekš sazvanoties ar saņēmēju un vienojoties par konkrētu piegādes laiku.

Ar Latvijas Pasta eksprespastu uz "Positivus" var nosūtīt sev nepieciešamās lietas 2

Izklaide
2016. gada 7. jūlijā 18:39
Ar Latvijas Pasta eksprespastu uz mūzikas festivālu "Positivus" var nosūtīt sev nepieciešamās lietas un norēķināties elektroniski, informēja uzņēmumā.

Šo pakalpojumu iespējams noformēt interneta vietnē "positivus.pasts.lv", turpat norēķinoties elektroniski vai nu ar jebkuras Latvijas bankas maksājumu karti, vai "Swedbank" internetbankas starpniecību.

Vajadzīgās lietas, piemēram, telti, guļammaisu vai drēbes, nosūtīšanai uz "Positivus" telšu pilsētiņu no 11. līdz 15.jūlijam būs iespējams nodot kādā no 33 Latvijas Pasta nodaļām visos valsts reģionos: deviņas nodaļas atrodas Rīgā, bet pārējās - citās lielākajās pilsētās. Sūtījums tiks ievietots speciālās "Positivus" festivālam noformētās kastēs ar attiecīgi pielāgotu izmēru - 56x40x34 centimetri -, un tās vēlams saglabāt, ja lietas no festivāla teritorijas plānots sūtīt arī atpakaļ uz mājām.

Sūtījumus festivāla norises vietā varēs saņemt telšu pilsētiņas Latvijas Pasta eksprespasta stendā, sākot ar 14.jūliju, un sūtījumi tiks izsniegti personai, kam tie adresēti, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Sūtījumus atpakaļ no "Positivus" festivāla Latvijas Pasta eksprespasts piegādās no 18. līdz 20.jūlijam, iepriekš sazvanoties ar saņēmēju un vienojoties par konkrētu piegādes laiku.

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu.

Regīna Zommere/Foto: Ieva Lūka/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 9
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 35
  • Lietuvu satriec vēl viens zvērīgs noziegums - nošauti 4 ģimenes locekļi 12