45 Foto
Anda Bogdanova ar savu saksapīlu žilbināja arī Grieķijas salā Krētā.

"Netīro deju" Anda pēc šova atgūstas Grieķijas salā. FOTO 18

Izklaide
2016. gada 13. jūlijā 07:34
Jau šovakar kārtējā TV3 šova „Netīrās dejas” sērija. Kamēr Latvijā TV skatītāji ar aizrautību vēro jauno šovu, tā seksīgākā dalībniece, topošā medmāsa Anda Bogdanova (26) sauļojas Krētas salā Grieķijā.

Krētā Anda kopā ar mammu Ingrīdu un brāli Luku pavadīja desmit dienas, atgūstoties no šova, diviem darbiem – Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā un Jelgavas Ledus halles medpunktā –, kā arī pasākumu vadīšanas, bērnu ballītēm, kāzām... „Ceļojumā sauļojos, peldējos, lēkāju pāri viļņiem, baudīju grieķu virtuvi, devos pastaigās pa pilsētu un sapirku suvenīrus. Tā bija mierīga un skaista atpūta,” ceļojuma iespaidos dalās Anda. Vakaros viņa ar ģimeni piedalījās pasākumos viesnīcas teritorijā, kā arī apmeklēja ūdens aerobikas un volejbola nodarbības.

Atgriezusies no ceļojuma, atraktīvā Anda sekos līdzi šovam „Netīrās dejas”. Viņa jau trīs gadus ir no attiecībām brīva meitene, tāpēc pieteikusies šovam un piedalījās šajā avantūrā, lai pacīnītos par dejotāja Kima Šipilo simpātijām. „Šovasar gribēju kādu piedzīvojumu, un esmu priecīga, ka tādā iekūlos. Mūsu piecniekam tika visforšākais puisis. Ar viņu bija ļoti viegli saprasties, spējām rast kopīgu valodu un sadejoties,” tā Anda.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: no Andas Bogdanovas privātā arhīva
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 51
  • Rīgā nosvin pirmizrādi filmai, kuru veidoja četrus gadus! FOTO 6
  • Divus mēnešus vecam bērnam zilumi un lauztas ribas. Tēvs esot pārāk cieši apskāvis 14