Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Bušs savā līksmībā centās iesaistīt arī Baraka Obamas kundzi Mišelu. Tas gan viņam neizdevās.

Pasauli pārsteidz Džordža Buša jestrais dancis sēru ceremonijā. VIDEO 50

Trakā pasaule
2016. gada 13. jūlijā 15:51 2016. gada 13. jūlijā 15:51
Viegli ieliecies ceļgalos un grīļojoties dziesmas ritmā, bijušais ASV prezidents līdzās pašreizējam prezidentam piedalījās piemiņas ceremonijā, kurā godināja piecus policistus, kas dzīvību zaudēja slaktiņā no snaiperu šāvieniem.

Pieminot mirušos Teksasas policistus, skanēja ērģeļmūzika un koristu balsis, un sanākušie augstie viesi sadevās rokās, lai dziesmā godinātu policistus. Dīvaini, taču Džordžs Bušs no rindā stāvošajiem izrādījās visjautrākajā jomā. Tiesa, neviens nespēj izskaidrot, kāpēc.

Eksprezidents sēru ceremonijā izskatījās, maigi sakot, neadekvāts; pretstatā savai kundzei, kura blakus jestrajam Džordžam izskatījās kā patiešām atnākusi uz skumju pilnu pasākumu. Buša kundze Lora arīdzan neizrādīja nekādu izbrīnu par vīra līksmību.

Kā ziņots, pagājušās nedēļas naktī uz piektdienu divi snaiperi no paaugstinātām pozīcijām protestu laikā sašāva 11 policistus, no kuriem pieci ir miruši. Dalasas policija vēlāk paziņoja, ka ir aizturēti trīs aizdomās turētie, no kuriem viens pats padevās policijai. Ceturtais aizdomās turētais piektdienas naktī atradās kādā pilsētas centra garāžā un turpināja apšaudi ar policiju, kā arī paziņoja, ka garāžā un citur pilsētas centrā ir izlikti spridzekļi.

Džordžs Bušs uzdejo mirušo piemiņas pasākumā Dallasā:
Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 10
Moderni un ar latviskiem elementiem: kā Latvijas sportisti izskatīsies olimpiskajās spēlēs 44
Krievu bobslejists Zubkovs, kuru pašu vaino dopinga lietošanā, skeletonistu diskvalifikāciju nosauc par klaunādi 12
Skatīt visus komentārus