Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Izgāšanās! Uz Laimas Vaikules koncertu pārdotas tikai 40 biļetes! 51

Slavenības
2010. gada 12. novembrī 12:33 2010. gada 12. novembrī 12:33
Plaši izreklamēto Laimas Vaikules koncertu Ufā, kur dziedātāja nav uzstājusies gadus desmit, nācies atcelt. Uz slavenās estrādes dīvas koncertu baškīru galvaspilsētā tika pārdotas tikai 40 biļetes!

­

Vai tiešām Baškīrijā ļaudis ir aizmirsuši Laimu Vaikuli? Uz viņas koncertiem Ufā biļetes nepērk.

Krievijā populārā estrādes zvaigzne Laima Vaikule bija iecerējusi uzstāties vienā no vispopulārākajām Ufas (Baškorstānas Autonomās republikas galvaspilsēta) koncertzālēm, taču tas viņu neglāba – koncerts nenotika. Kaut arī klīda baumas, ka tam iemesls ir tas, ka Laima gaida bērnu un tāpēc nevēlas riskēt ar veselību, patiesība izrādījās pārāk banāla. Vienkārši, skatītāji visticamāk ir aizmirsuši par Laimu Vaikuli, jo zālē, kurā ir vairāk nekā 1000 vietu, bija pārdotas tikai nieka 40 biļetes!

Tas gan nenozīmē, ka baškīriem vispār neinteresē estrādes mūzika, vai arī ļaudis nevar atļauties pirkt dārgās biļetes. Proti, 24. novembrī tajā pašā koncertzālē uzstāsies vesela plejāde baškīru un tatāru estrādes zvaigznes, bet biļetes uz to jau teju ir izpārdotas.

Kasjauns.lv/Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

­

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 36
Skatīt visus komentārus