27 Foto
Ārzemju prese un blogeri nav apmierināti ar to, kā šobrīd izskatās bijušais Holivudas sekssimbols aktieris Als Pačīno.

Holivudas mačo Als Pačīno pārvērties līdz nepazīšanai. FOTO 7

Izklaide
2016. gada 14. jūlijā 09:47
Ārzemju prese pārmetusi „Oskara” balvas laureātam, leģendārajam aktierim Alam Pačīno (76), ka viņš pēdējā laikā vairs itin nemaz neseko līdzi savai ārienei. Aktieris manāmi pieņēmies svarā un zaudējis savu agrāko pievilcību.

Laikraksts „Daily Mail” nav pažēlojis dzīvo kino leģendu, 76 gadus veco aktieri Alu Pačīno, un uzrakstījis, ka viņš kļuvis neatpazīstams. „Seja ar rētu” esot pārvērtusies izplūdušā ģīmetnē. Pačīno kritis nežēlastībā nesen uzņemto fotogrāfiju dēļ, kurās viņš patiesi izskatās ievērojami pieņēmies svarā. Holivudas veterānam neglaimoja arī viņa izvēlētais apģērbs. Aktieris jau diezgan ilgu laiku kļuvis nevērīgs pret savu ārieni. Vienmēr izskatās, ka Pačīno būtu uzvilcis drēbes no kādam citam vīrietim piederošas garderobes. Žakete un bikses viņam izskatās par lielu, un sagumst neglītās krokās. Turklāt pie uzvalka aktieris iecienījis vilkt sporta apavus uz biezas zoles, ar kurām viņš visticamāk cenšas kompensēt savu nelielo augumu. Als Pačīno ir 1.70 m garš.

Holivudas veterāns Als Pačino kritis nežēlastībā nesen uzņemto fotogrāfiju dēļ. Tajās 80. gados par sekssimbolu dēvētais aktieris izskatās pieņēmies svarā un ir ģērbies ļoti nevīžīgi.

Kopumā komentētāji internetā bijuši vienisprātis, ka izcilais aktieris izskatās diezgan nevīžīgi. Daži pat izteikušies, ka aktieris vairāk līdzinoties bomzim, ne Holivudas superzvaigznei. Fani ir pārliecināti, ka cienījams vecums vēl nebūt nav iemesls, lai nesekotu līdzi savai ārienei un līdzinātos putnubiedēklim.


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Labākie jaunie restorāni Latvijā. TOPS 32
  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 85
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 46