Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ārzemju prese un blogeri nav apmierināti ar to, kā šobrīd izskatās bijušais Holivudas sekssimbols aktieris Als Pačīno.

Holivudas mačo Als Pačīno pārvērties līdz nepazīšanai. FOTO 7

Slavenības
2016. gada 14. jūlijā 09:47 2016. gada 14. jūlijā 09:47
Ārzemju prese pārmetusi „Oskara” balvas laureātam, leģendārajam aktierim Alam Pačīno (76), ka viņš pēdējā laikā vairs itin nemaz neseko līdzi savai ārienei. Aktieris manāmi pieņēmies svarā un zaudējis savu agrāko pievilcību.

Laikraksts „Daily Mail” nav pažēlojis dzīvo kino leģendu, 76 gadus veco aktieri Alu Pačīno, un uzrakstījis, ka viņš kļuvis neatpazīstams. „Seja ar rētu” esot pārvērtusies izplūdušā ģīmetnē. Pačīno kritis nežēlastībā nesen uzņemto fotogrāfiju dēļ, kurās viņš patiesi izskatās ievērojami pieņēmies svarā. Holivudas veterānam neglaimoja arī viņa izvēlētais apģērbs. Aktieris jau diezgan ilgu laiku kļuvis nevērīgs pret savu ārieni. Vienmēr izskatās, ka Pačīno būtu uzvilcis drēbes no kādam citam vīrietim piederošas garderobes. Žakete un bikses viņam izskatās par lielu, un sagumst neglītās krokās. Turklāt pie uzvalka aktieris iecienījis vilkt sporta apavus uz biezas zoles, ar kurām viņš visticamāk cenšas kompensēt savu nelielo augumu. Als Pačīno ir 1.70 m garš.

Holivudas veterāns Als Pačino kritis nežēlastībā nesen uzņemto fotogrāfiju dēļ. Tajās 80. gados par sekssimbolu dēvētais aktieris izskatās pieņēmies svarā un ir ģērbies ļoti nevīžīgi.

Kopumā komentētāji internetā bijuši vienisprātis, ka izcilais aktieris izskatās diezgan nevīžīgi. Daži pat izteikušies, ka aktieris vairāk līdzinoties bomzim, ne Holivudas superzvaigznei. Fani ir pārliecināti, ka cienījams vecums vēl nebūt nav iemesls, lai nesekotu līdzi savai ārienei un līdzinātos putnubiedēklim.


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 6
Trīs reemigrējušās ģimenes pastāsta par savām problēmām pēc atgriešanās Latvijā 29
Skatīt visus komentārus