Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Heriss savu bijušo draudzeni Sviftu nosauca par huligāni.

Sviftas bijušais draugs nolād dziedātāju par atklāsmi

Slavenības
2016. gada 15. jūlijā 07:40 2016. gada 15. jūlijā 07:40
Kad divi no populārākajiem mūzikas industrijas mūziķiem, Teilora Svifta un Kelvins Heriss, izšķīrās, viņi centās palikt draugi, taču nu vairs nē.

Trešdien Heriss savu bijušo draudzeni nosauca par huligāni, kad atklājās, ka viņa ir līdzautore skotu dīdžeja jaunajam grāvējam "This Is What You Came For", kuru iedzied Riana.

"Manuprāt, ja cilvēks ir laimīgs savās jaunajās attiecībās, tad viņam uz tām būtu jākoncentrējas, nevis jācenšas sagraut savs bijušais, kad ir garlaicīgi," tviterī rakstīja mūziķis, atsaucoties uz Sviftas plaukstošajām attiecībām ar angļu aktieri Tomu Hidlstonu. Heriss, iespējams, aizskāra jūtīgu tematu, atsaucoties arī uz plaši zināmo ķildu starp Sviftu un popa superzvaigzni Keitiju Periju.

"Es zinu, ka tev pašlaik ir atvaļinājums un tu vēlies kādam uzbrukt, kā to darīji ar Keitiju un citiem, bet ar mani tev nekas nesanāks. Piedod, bet es to nepieļaušu," tviterī rakstīja Heriss.

Dziesmu "This Is What You Came For" ar Herisa zīmīgo hausmūziku un tropisku pieskaņu oficiāli sarakstījis viņš un cilvēks vārdā "Nils Hobarijs", ko Svifta izmanto kā segvārdu.

Vairāki slavenību ziņu avoti atsaucās uz Sviftas pārstāvjiem, kas teikuši, ka viņa ir patiesā dziesmas līdzautore, taču nav gribējusi to atklāt, lai viņu attiecības neaizēnotu pašu dziesmu.

Dziesma varētu būt viņu šķiršanās iemesls, jo Svifta esot sadusmojusies, kad Heriss kādā intervijā pieminējis, ka ar savu toreizējo draudzeni nav pārrunājis profesionālu sadarbību, ziņo tenku vietne TMZ. Pēc dažām dienām abi izšķīrās. Tobrīd Heriss šķita laipns, sakot, ka vienam pret otru vēl valda "mīlestība un cieņa".

 

 

LETA/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 14
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Pasakaini skaista Šveices ciematiņa pašvaldība gatava maksāt 33 tūkstošus tiem, kas tur gribētu dzīvot 18
Pievienot komentāru