Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Šogad Baltijas vērienīgākais brīvdabas festivāls „Positivus” svin 10. jubileju. Festivāla organizators Ģirts Majors pārliecināts, ka tuvākās trīs dienas daudziem paies kā viņu dzīves lielākās jubilejas svinības.

Tiekamies Salacgrīvā! 10. jubilejas festivāls "Positivus" sācies! 3

Izklaide
2016. gada 15. jūlijā 14:03 2016. gada 15. jūlijā 14:03
No šodienas līdz pat svētdienas naktij Salacgrīvas Zvejnieku parkā norisinās Baltijā vērienīgākais brīvdabas festivāls „Positivus 2016”, kurš pulcēs desmitiem tūkstošu mūzikasmīļu, kinomānu, teju vai pārsimts slavenu un talantīgu grupu, un visam pāri būs pozitīvisma gaisotne.

Jau pirmajā dienā uz galvenās skatuves varēs dzirdēt „Yers&Yers”, Marku Ronsonu un „Hot Chip”. Uz citām skatuvēm priecēs Ričards Houlijs, „Ho99o9”, „Recue”, kā arī mūsu pašu Ainars Mielavs un „Pārcēlāji”, Kashuks, „Pelnu sanatorija”, „Starmetis” un daudzi citi.

Pirms festivāla sākuma žurnāla „Kas Jauns” īpašajā ceļvedī, kur, protams, publicēta arī visa festivāla programma, pasākuma tēvs Ģirts Majors un komanda sacīja arī īpašu jubilejas uzrunu festivāla apmeklētājiem.

„ „Positivus” desmit gadi mums ir paskrējuši kā viena diena. Pa šo laiku ir izaugusi jauna apmeklētāju paaudze un festivāls ir mainījies līdz nepazīšanai, izņemot vienu – īpašo „Positivus” sajūtu, ko vārdos aprakstīt ir grūti, bet ko pazīst katrs, kurš kaut reizi apmeklējis festivālu.

Mēs vairākus gadus domājām, kādu vēlētos redzēt šo jubilejas festivālu. Tas ir kas daudz vairāk nekā tikai vienas grupas uzstāšanās, tāpēc izvēlējāmies jubilejas „Positivus” veidot tādu, kurā varam sapulcēt pēc iespējas vairāk aktuālu, populāru un spilgtu mūziķu. Šā gada programma nav ne tuvu salīdzināma ar iepriekšējām savas daudzveidības un apjoma ziņā, turklāt papildus būs vēl virkne dažādu pārsteiguma priekšnesumu, un tie nebūs tikai mūziķi.

Katrs „Positivus” apmeklētājs nedēļas nogalē nonāks, iespējams, lielākajās jubilejas svinībās, kādas piedzīvotas. Lai to izbaudītu, ir jāvelta laiks un jāiepazīstas ar festivāla programmu un māksliniekiem, jo daudz vērtīgu priekšnesumu ir apslēpti zem nosaukumiem, kuri vēl nav plaši zināmi.

Šajā nedēļas nogalē novēlu visiem „Positivus” viesiem piedzīvot atmiņā paliekošāko šīs vasaras nedēļas nogali un ceru, ka arī pēc desmit gadiem mēs visi svinēsim „Positivus” svētkus!” uzsvēra Majors.

Jaunākajā žurnāla „Kas Jauns” numurā no otras puses – īpašs „Positivus 2016” jubilejas ceļvedis.

 

Kasjauns.lv / Foto: publicitātes, no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

Politologs Rajevskis skaidro, ko saklausījis Vējoņa svētku uzrunā 46
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 10
Sirmgalvis Eduards pusstundu noguļ asinspeļķē, jo pansionāta darbiniecei bija jāsaraksta papīri 9
Pievienot komentāru