"Positivus" skan smeldzīgā "Piekūns skrien debesīs". Mielavs un "Pārcēlāji" sapulcē seniorus un liek dziedāt līdzi. FOTO 24

Slavenības
2016. gada 16. jūlijā 01:30 2016. gada 16. jūlijā 01:30
Par jubilejas festivāla "Positivus 2016" pirmās dienas muzikālās daļas noslēguma "bonbongu" noteikti parūpējās dziesminieks Ainars Mielavs ar grupu "Pārcēlāji", kas pie "Palladium skatuves" ar savām kompozīcijām sapulcēja pāris tūkstošus festivāla pieredzes bagātāko apmeklētāju.

Kamēr pie galvenās skatuves daudzi tūkstoši festivāla viesu izlādējās Marka Ronsona dīdžejseta ritmos, Ainars Mielavs, kurš vizuāli pavisam nenoveco, ar komandu pārpildītā "Palladium skatuves" zālē priecēja festivāla, ja tā var izteikties, - seniorus. Ainars revolūciju netaisīja un nekādas dižās novitātes nedemonstrēja – pārsvarā "spieda" uz tautā iemīlētām un jau daudzus gados skanošām melodijām.

„Piekūns skrien debesīs”, protams, bija kompozīcija, kas tika uztverta ar vislielāko cieņu un atbalstu, bet arī lielākā daļa citu dziesmu publika uzņēma uz urrā, un teju vai visām dziedāja līdzi.

Sestdien tiks aizvadīta "Positivus 2016" otrā diena, kas sola aizvien jaunus un jaunus pārsteigumus. Bet tagad laiks festivāla bufetēs pārspriest pirmajā dienā redzēto, lai jau rīt ar jaunu sparu pozitīvā gaisotnē varētu doties baudīt "Positivus" 10. jubileju.


Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Cik labi prinči Viljams un Harijs saprotas ar Kamillu? 10
Aizkustinošs kāzu mirklis: līgava dod zvērestu arī sava mīļotā dēliņam 9
Ieskurbušais Vitālijs lidmašīnā uz Barselonu nolamāja tautiešus, gribēja uzpīpēt un saņēma pēc nopelniem 21
Skatīt visus komentārus