"Dzelzs vilks" pozitīvajā festivālā liek aizdomāties – Austrumos ir karš! FOTO 9

Slavenības
2016. gada 16. jūlijā 19:40 2016. gada 16. jūlijā 19:40
Grupas "Dzelzs vilks" uzstāšanās jubilejas festivāla "Positivus" otrajā dienā daudzus apmeklētājus atstāja pārdomās – kamēr šeit, Salacgrīvā, baudām bezrūpīgu dzīvi, Turcijā un Francijā notiek vājprāts.

Neraugoties uz pēdējo diennakšu traģisko ārpolitisko notikumu eskalāciju – valsts apvērsuma mēģinājumu Turcijā un teroraktu Francijā – festivālā politisku piesitienu nejūt. No skatuves neviens starptautiskos notikumus nepiesauc, lai gan Salacgrīvā sanākušo sarunās tie tiek pārcilāti. Tie, kas lasījuši jaunākās ziņas, steidz padalīties ar citiem.

Dažs pat zināja teikt, ka Francijā šodien noticis vēl viens terorakts, taču baumas, par laimi, neapstiprinājās. Kasjauns.lv manīja, ka Turcijas notikumi tika pārcilāti arī policistu sarunās, un viņi izklausījās šokēti.

Mirklis, kas daudzus festivālā tusētājus nolika uz pauzes, bija pēdējā dziesma "Tu vilki nakti" jaudīgajā grupas "Dzelzs vilks" uzstāšanās laikā. Piedziedājums "Ir silts, bet vasara vēl nav galā / Nakts ziņās par karu Austrumos runā"… raisīja sarunas – jā, mēs šeit izklaidējamies un bēdu nezinām, bet tikai nedaudz tālāk notiek tādas šausmas…

"Dzelzs Vilks" - "Tu vilki nakti"


Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Basketbola skandāls iet plašumā: Porziņģa dēļ amatu zaudēs "Knicks" prezidents leģendārais Fils Džeksons 13
Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 13
Agnese ar savu dēliņu Jūrmalā izgāja no mājām un pazuda 
Skatīt visus komentārus