“Ja esi iesūtījis konkursam bildi, bet neredzi to starp Positive Lights konkursa bildēm, tad, lūdzu, atsūti to uz office@uniqcube.com”

Gaismu konkurss "Positivus" trešā diena. FOTO 1

Izklaide
2016. gada 18. jūlijā 13:16
Šogad "Positivus" festivāla viesiem bija iespēja baudīt īpašu māksliniecisko pārdzīvojumu - tika radīti skaisti gaismas kubi ar īpašu "Positivus" dizainu. Kubi ir unikāli ar to, ka tiem ir iespējams pielāgot individuālu dizainu. Taču ir pieejami arī gatavie dizaini.

UNIQCUBE ir inovatīvs latviešu dizaina lampu uzņēmums, kas specializējas personalizētu gaismas kubu izveidē. Uzņēmums  nodibināts pirms aptuveni 2 gadiem ar ALTUM bankas konkursa "Lēc Biznesā" palīdzību; pārdošana attīstās un pēdējā gada laikā lampas savas mājas ir atradušas jau vairāk kā desmit dažādās valstīs.

Uzņēmumu vada Anna Sedleniece, un viņas brālis Atis Sedlenieks ir galvenais dizaineris. Dizaini tiek veidoti, galvenokārt balstoties uz vienu principu – lai tie nebūtu garlaicīgi, bet lai tajos būtu kāda konkrēta doma un vēstījums. Piemēram, viena no lampām ir veidota, iedvesmojoties no debess zvaigznājiem - lampas augšpusē ir zvagznāju karte un pie katra zvaigznāja ir norādīts tā latīniskais nosaukums.

Karlīna Timofejeva/ Publicitātes foto

Izlasi

Tik tālu nu esam... par 400 eiro var nopirkt dubļu notašķītas luksusa zīmola bikses 7
Kas ir Porziņģa slavenā draudzene? Apskaties, ar kādām bildēm viņa dalās soctīklos 6
Uzmanību, nekādā gadījumā neuzķeries uz krāpnieku ziņu WhatsApp! 7
Pievienot komentāru