Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kombuļu Inese ar vīru Paskvāli Adario. Tagad itālis ir aizbraucis uz dzimteni, bet Inese viņu atpakaļ vairs negaida un kārto šķiršanos.

Kombuļu Inese šķiras no itāļa Paskvāles: "Viņš bija parazīts!" 162

Slavenības
2016. gada 19. jūlijā 04:50 2016. gada 19. jūlijā 04:50
„Viss, man pietiek! Parazītu uzturēt vairs netaisos!” – žurnāla “Kas Jauns” jaunākajā – 19. jūlija numurā - paziņo dziedātāja Kombuļu Inese jeb Inese Saulīte, sakot, ka viņas laulība ar itāli Paskvāli Adario ir izjukusi un tiks kārtota šķiršanās.

Itālis, kurš pirms kāda laika aizbrauca uz dzimteni apciemot tuviniekus, Ineses Priekules mājoklī atpakaļ vairs netiek gaidīts. „Esmu uzsākusi jaunu dzīvi un negribu tajā parazītus. Ne viņam ir darbs, ne viņš palīdz bērnus audzināt, ne ģimeni var uzturēt. Es te sēžu nevis kā sieviete, bet kā vīrietis, jo visa pienākumu nasta gulstas tikai uz maniem pleciem. Es esmu tas vīrietis, kas dara visu, pelna naudu, uztur ģimeni. Ar viņu kopā esmu četrus gadus, bet neviena no manām cerībām par laimīgu laulību nav īstenojusies. Vēlējos, dzīvojot laulībā, no viņa saņemt drošības sajūtu, materiālo palīdzību un vienkārši cilvēcību. Nedabūju neko no tā,” sašutusi stāsta Inese žurnālam “Kas Jauns”, kas ciemojās pie viņas mājās Priekulē.

„Dzīvojot savā Kombuļu pasaulē, neko neesmu paveikusi,” teic Inese, kura ir nolēmusi sākt jaunu dzīvi.

Inese arī neslēpj, ka itālis nav paticis ne viņas kaimiņiem, ne viņas bērniem. “No ārpuses citiem šķiet, ka mēs esam laimīgs pāris. Kad izejam uz ielas, citiem izskatās, ka viss ir labi, bet patiesībā... Ne viņš spēlējas un kvalitatīvi pavada laiku ar bērniem, ne spēj viņiem kaut ko iemācīt. Man visi tuvie draugi saka: „Inese, atver acis!” Arī sveši cilvēki dod man mājienus, ka šis nav īstais cilvēks, ar kuru veidot ģimeni. Viņš šeit četrus gadus gulēja gultā vai arī sēdēja pie datora. Bērni grib tēvu, normālu vīrieti, nevis kaut kādu saīgušu, neveiksmīgu itāli, kurš to vien dara, kā mājās burkšķ un ar visu ir neapmierināts,” pavisam atklāta ir Inese, kas “Kas Jauns” arī neslēpj, ka viņas dzīvē ir ienācis jauns vīrietis – dzīves skolotājs Džordans Daņiļenko, Ineses kādreizējā vokālā pedagoga un simpātijas Andra Daņiļenko brālēns. Bet ne jau kā dzīvesbiedrs, bet gan kā garīgais padomdevējs.

„Džordans apgalvo, ka mani uztaisīs par 15 gadiem jaunāku. Viņš ieteica man notievēt, savest kārtībā savu figūru un arī piestrādāt pie vizuālā tēla,” par sava dzīves skolotāja padomiem saka Kombuļu Inese.

Dziedātāja stāsta, ka Džordans ir netradicionālās medicīnas ārsts un psihologs, ilgu laiku dzīvojis Itālijā, un abi iepazinušies sociālajā vietnē Facebook. „Es viņam pastāstīju arī par savām problēmām, kas mani vajā visu dzīvi. Viņš nolēma man palīdzēt un ieradās Latvijā. Pateicoties viņa zināšanām un profesionalitātei, esmu nolēmusi, ka savu dzīvi sākšu no jauna. No nulles. Vairs nebūšu Kombuļu Inese,” lepni paziņo kolorītā dziedātāja.

To, kā tagad klājas Inesei Saulītei, ko par viņu un viņas dzīves apstākļiem domā Džordans Daņiļenko, kāda patiesībā bijusi viņas laulība ar Paskvāli, un, kādu Inese sevi redz nākotnē, plašāk lasiet žurnāla “Kas Jauns” šīs nedēļas numurā!

Inese Saulīte atklāj, ka lielākie viņas dzīves dārgumi ir dēli Kaspars un Gabriels.

Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Ziders, no Izdevniecības Rīgas viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Karalienes Elizabetes apakšveļas piegādātāja zaudē titulu 55
Fani pārliecināti: Kardašjanas surogātmāte bijusi pašas māsa Kailija 14
No "Tallink" prāmja pie Kolkas pār bortu pārlēcis 23 gadus vecs jaunietis 109
Skatīt visus komentārus