Drīzāk atgādina filmu, taču tā ir patiesība - šīs jaunietes patiesi dien Izraēlas Aizsardzības armijā.

Pasaule jūsmo par izraēļu armijniecēm - seksīgas, skarbas un bruņotas. FOTO

Trakā pasaule
11. janvārī 14:20 2017. gada 11. janvārī 14:20
Īstu popularitātes vilni piedzīvojis kāds savdabīgs konts sociālajā tīklā "Instagram", kur var apskatīt Izraēlas armijas daiļā dzimuma pārstāves dienesta formā un bez. 

Ja vēl decembra beigās kontam bija 34,500 sekotāju, tad tagad tas ir trīskāršojies - vēlmi saņemt jaunākās seksīgo izraēļu armijnieču fotogrāfijas izteikuši 115 tūkstoši interneta lietotāju. 

Tiesa gan, ļaudis pauduši pārsteigumu un pat šaubas, ka vienas valsts armijā varētu būt tik daudz skaistu un labi veidotu jaunu sieviešu, taču izskaidrojums tam ir gaužām vienkāršs - saskaņā ar Izraēlas likumiem, visiem valsts pilsoņiem, kuri ir ebreji, obligāti jādien armijā, arī sievietēm. Kamēr vīru obligātais dienests ir 2 gadi un astoņi mēneši, sievietēm tie ir divi gadi. 

Kamēr citu attīstītu valstu nule pilngadību sasniegušās jaunietes plosās pa deju grīdu, izraēlietes ir spiestas pildīt valsts uzlikto pienākumu un mācīties stāties pretī ienaidniekam, taču vēlme uztaisīt tūtiņlūpas un iemūžināt sevi kādā kārdinošā pozā nekur nepazūd. 

Lūk, dažas no kārdinošajām Izraēlas Aizsardzības armijas dienestā esošās jaunietes: 


Kasjauns.lv/Foto: Instagram

Citi šobrīd lasa

Lūk, kādu tērpu kāzām izvēlējusies ASV pirmā lēdija Melānija Trampa 3
Ārsti cīnās par kulta grupas "Ivanushki International" bijušā solista dzīvību 6
Savā automašīnā pie lidostas atrasts miris Krievijas hokeja izlases treneris 1
Pievienot komentāru