Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Slavenības, kuras audzina dvīņus. TOPS 7

Slavenības
2016. gada 21. jūlijā 07:33 2016. gada 21. jūlijā 07:33
Vai ūdenim Holivudā piemīt kāds neparasts spēks? Andželina Džolija, Džūlija Robertsa, Dženifera Lopesa... Viņas visas ir dvīņu mammas.

Aktrise Džūlija Robertsa par Fineusa Voltera un Heizelas Patrīcijas mammu kļuva 2004. gada novembrī. Viņai ir arī pastarītis Henrijs, kurš pasaulē nāca 2007. gada jūnijā. Robertsa ir viena no Holivudas spožākajām un labāk apmaksātajām superzvaigznēm, taču, kad aktrise ir kopā ar bērniem, viņa ir vienkārši mamma. Kā pierādījums tam ir 2008. gadā apmeklētais labdarības pasākums, kurā Robertsai bija neierasta rozā matu šķipsna. Tas bija mazās Heizelas roku darbs.

Laulībā ar trešo vīru dziedātāju Marku Antoniju latino dīva dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa kļuva par māmiņu dvīņiem. Viņas pirmdzimtie Makss un Emme pasaulē nāca 2008. gada februārī, kad Dženiferai bija 39 gadi. Dvīņi nav nekas neparasts Lopesas ģimenē, arī viņas māsa ir dvīņu mamma.

Aktrise Sāra Džesika Pārkere un viņas vīrs aktieris Metjū Broderiks ir trīs bērnu vecāki. Dēls Džeimijs Vilkinss piedzima 2002. gada oktobrī. Dvīņu meitas Mariona Loreta un Tabita Hodža pasaulē nāca 2009. gada jūnijā ar surogātmātes palīdzību. Meitas allaž stilīgajai Sārai Džesikai ir kā īsta Dieva dāvana. Var tikai iztēloties, cik daudz stundu mazās dāmas pavadīs pētot mammas garderobi!

Latino dziedātājas Rikijs Mārtins ir tētis dvīņu puikām Mateo un Valentino. Viņus 2008. gada augustā pasaulē laida surogātmāte. Vēlme būt patiesam gan pret sevi, gan bērniem, divus gadus vēlāk ļāva mūziķim saņemties, lai nāktu klajā ar paziņojumu par savu netradicionālo seksuālo orientāciju. Par to jau baumoja sen, bet jo īpaši pēc tam, kad mūziķis izvēlējās kļūt par tēvu izmantojot surogasiju.

Holivudas pāra Andželinas Džolijas un Breda Pita bērnu skaitā viegli sajukt. Viņiem ir trīs adoptēti bērni un trīs savi bioloģiskie. Jaunākie ir pašu bioloģiskie bērni – dvīņi Vivjena Maršelina un Nokss Leons, kas pasaulē nāca 2008. gada jūlijā.

Aktrise Rebeka Romijna un viņas vīrs aktieris Džerijs O’Konels savas dvīņu meitiņas Dolliju Rebeku Rouzu un Čārliju Tāmāru Tjūlipu sagaidīja 2008. gada decembrī. Jaunie vecāki cer uz vēl vienu dvīņu pārīti. „Mūsuprāt pasaule ir radīta pāriem,” slavenību žurnālam „People” reiz iztecās Romijna. „Četri šķiet ideālais cipars.”

Seriāla „Modern Family” („Amerikāņu ģimenīte”) aktrise Džūlija Bouena ir dvīņu puiku Džona un Gustava (saukta par Gusu) māmiņa. Kad 2009. gada 8. maijā pasaulē nākušie dvīņi vēl bija mazi, Džūlija iemanījusies barot abus vienlaicīgi. Bouenai un viņas vīram, nekustamo īpašu investoram Skotam Filipsam, ir arī vecāks dēls Olivers (9).

Rokenrola karaļa Elvisa Preslija meita Liza Marija Preslija savulaik cietusi no neauglības. Kad viņa sākusi dzert medikamentus, kas šķīdina asins, burtiski tūlīt pat palikusi stāvoklī. Viņai un vīram Maiklam Lokvudam pieteikušās dvīņu meitiņas Finlija un Hārpere. 2008. gada oktobrī dzimušajām meitenēm ir vecāka pusmāsa Railija un pusbrālis Bendžamins.

Vairums slavenību nevēlas runāt par ārstēšanos no neauglības. Taču seriāla „Bīstamās mājsaimnieces” aktrise Mārsija Krosa vaļsirdīgi atzinusi, ka dvīņu meitiņas ieņēmusi pateicoties mākslīgās apaugļošanas procedūrai. Tik ļoti gaidītie pirmdzimtie, dvīnītes Īdena un Savanna, pasaulē nāca 2007. gada februārī, īsi pirms aktrises 45. dzimšanas dienas.

Pieminot realitātes šovu zvaigznes Keitas Goselinas vārdus, daudziem pirmā doma nāk prātā: viņa ir tā slavenā sešīšu mamma. Daudzi pat aizmirst, ka Keita un viņas bijušais vīrs Džons pirmoreiz par vecākiem kļuva 2000. gada oktobrī, kad pasaulē nāca dvīnītes Medija un Kara. Kopumā bijušajiem laulātajiem draugiem ir astoņi bērni, kas iznēsāti divās grūtniecībās.

Mūziķu pāris Elviss Kostello un Diāna Krāla 2006. gada decembrī kļuva par dvīņu puiku Dekstera Henrija Lorkana un Frenka Hārlema Džeimsa vecākiem. Krāla vēlāk intervijās atzinusi, ka dvīņi viņas ģimenē dzimuši jau agrāk. Māmiņai nepatīk dēlus ģērbt vienādi. Katrs no viņiem ir individualitāte, tāpēc Diāna tos tērpj atšķirīgi.

Laulībā ar reperi Niku Kanonu par māmiņu saviem pirmajiem bērniem kļuva dziedātāja Meraija Kerija. Trīs dienas pēc popzvaigznes 41. dzimšanas dienas 2011.gada 30. aprīlī ar ķeizargrieziena palīdzību pasaulē nāca dvīņi – meitenīte Monro un dēliņš Morokans.

Ar surogātmātes palīdzību 63 gadu vecumā dvīņus Hariju un Elizabeti pasaulē sagaidīja krievu primadonna Alla Pugačova un viņas tolaik 37 gadus vecais vīrs humorists Maksims Galkins. 2013. gadā pasaulē nākušajiem dvīņiem ir māsa Kristīna Orbakaite (dzimusi 1971. gadā), kas pasaulē nākusi Pugačovas pirmajā laulībā. Galkinam Liza un Harijs ir pirmie bērni.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press, Instagram

Citi šobrīd lasa

Ko dara pasaulē slavenākā sabiedrībās dāma, lai iemantotu sapņu figūru? 25
Baraks Obama prot romantiski pārsteigt. Lūk, kā viņš apsveicis sievu dzimšanas dienā 13
Filmas “Dotais lielums: mana māte” varonis Raitis atklāti par savām attiecībām ar sievietēm 41
Skatīt visus komentārus