Princis Maha, šķiet, uzvilcis sievas krekliņu un pie krūtīm piespiestu tur pūdeli.

Šādā paskatā Minhenē no lidmašīnas izkāpa Taizemes princis ar savu sievu. FOTO 52

Trakā pasaule
2016. gada 21. jūlijā 16:35 2016. gada 21. jūlijā 16:35
Pārsteigumu sarūpējis Taizemes kroņprincis Maha Vadžiralongkorns, kurš kopā ar savu laulāto draudzeni un 30 cilvēku svītu savā Boeing-737 nolaidās Minhenē.

Ikdienā un pildot amata pienākumus kroņprincis tērpjas eleganti, glauni un, tā teikt, pēc protokola iestīvināti. Skats, kāds pavērās žurnālistiem Vācijā, ieraugot augsto viesi, pārsteidza daudzus. Kroņprincim, izrādās, ir vareni notetovēta mugura, uz tās uzvilkts, maigi sakot, frivols krekliņš, ūziņas atsedz gurnu kaulus, kājās sanadales un kā punkts uz i – rokās balts pūdelis.

 

Ar pienākošos cieņu princim un viņa kundzei – kura arī tērpta pavisam vienkārši un seksīgi – tika atvērtas mersedesa durvis, un pāris devās savās gaitās. Kā raksta izdevums „Bild”, Taizemes augstdzimušais savai sievai par desmit miljoniem eiro nopircis villu Bavārijā. Iespējams, viņu plāns ir Minhenē atzīmēt prinča Mahas dzimšanas dienu, kas gaidāma 28.jūlijā.

„Ja šādu cilvēku ieraudzītu Minhenes ielās, vairums nodomātu, ka viņš ir bezpajumtnieks vai narkomāns,” prinča un viņa kundzes „outfitu” komentē kāds lietotājs feisbukā.


Kasjauns.lv / Foto: Facebook / EPA/Scanpix/LETA / AFP/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Krištianu Ronaldu dēls parāda, ka varētu būt vēl talantīgāks par savu tēvu 10
Romantiski kā pasakā: populāri Lietuvas dizaineri izrāda 2018. gada kāzu kleitu kolekcijas 8
Jau šonakt Latvijā gaidāms sniegs; trešdien var veidoties sniega sega 18
Skatīt visus komentārus